השכרת מכונת קרפ

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
200 ₪250 ₪
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
200 ₪250 ₪
אזור שירות
אזור שירות

השכרת מכונת קרפ

 

ישראל רוויה בקניונים והקניונים רוויים במתחמי אוכל מגוונים. בכל קניון המכבד את עצמו, תמצאו בין חנויות המזון השונות, דוכן מזון שבו ניתן למצא מכונה להכנת קרפ טעים. על פי רוב, מדובר בדוכנים המוכרים מזון מתוק, משקאות כמו אייס קפה, גלידה ושייקים. אבל, הקרפ תמיד הפופולרי ביותר, מה יותר טעים מקרפ צרפתי במילוי שוקולד נוטלה חם ונוטף. לפיכך, חשוב שתדעו, ניתן לשכור מכונת קרפ גם לאירועים שונים, בין אם הם מתקיימים במקום סגור ובין אם במקום פתוח.

 

הפעם לא לבד

 

אמנם אתם יכולים לגלוש לאתר רנט איי אל, לבחור מכונת קרפ מספק כלשהו ולבצע השכרת מכונת קרפ, בזמן קצר ובצורה יעילה. אולם, במקרה של הכנת קרפ צרפתי, מומלץ להזמין אדם המתמחה בהכנת קרפים, הוא יעשה זאת טוב וטעים יותר, העלות שלו בהחלט תצדיק את עצמה, הוא ייתן שואוו קטן אל מול עיני האורחים וידאג שיהיה מגוון רחב של תוספות מתאימות לקרפ: שוקולד נוטלה, סוכריות צבעוניות, פירות, ריבת חלב ועוד. מכונת קרפ צרפתי להשכרה תגיע, על פי רוב, במפרט הבא – פלטת מכונת קרפ לטיגון שמתחתיה פלטת חימום, בלילה איכותית להכנת הקרפ וכמובן, כל התוספות שהוזכרו לעיל. הריחות שתייצר מכונת הקרפ הצרפתי יהיו חזקים, נעימים ומזמינים ויופצו בכל רחבי מתחם האירוע.

 

הכנת קרפ צרפתי

 

פעולת הכנת הקרפ איננה מסובכת אולם, כפי שצוין קודם לכן, מומלץ לשכור את שירותיו של אדם מנוסה בהכנת קרפים אלה. הכנת קרפ היא מהירה מאוד, שופכים בצורה נכונה את הבלילה על הפלטה, מטגנים קלות את הקרפ עם מעט מאוד שמן. חשוב לוודא שהחום של הפלטה יהיה אחיד ובנוסף, לא להשאיר את הקרפ זמן רב מדי על הפלטה כדי שלא יתייבש. קרפ טוב יצא עם טעם ניטרלי ופריכות נעימה לחך.

 

נלווים חשובים

 

כפי שצוין קודם לכן, לקרפ הצרפתי צריך להוסיף אלמנטים שהופכים אותו למעדן אמתי: שוקולד בלגי למריחה, שוקולד לבן למריחה, שוקולד נוטלה, שוקולד השחר העולה, ריבת חלב, גלידה במגוון טעמים וכמובן קצפת. מעל הקרפ ניתן להוסיף גם: אגוזים, פצפוצי אורז, פצפוצי שוקולד, שוקולד מקופלת, פירות טריים, אגוזי פקאן וכל דבר נוסף שנראה לכם מתאים. קרפ צרפתי לאירוע הוא גימיק מיוחד וטעים המקנה ניחוח מיוחד, תרתי משמע, לכל אירוע. הקרפים הנם כשרים ומתאימים גם לקהל הדתי/חרדי. יש לציין, הקרפ הצרפתי וותיק מאוד ומוכר כבר מהמאה  – 15. בעברית אגב, יש לומר – חביתית.

 

לאוהבי האתגרים

 

ישנם אנשים שאוהבים לעשות הכל לבד, הם מחפשים מכונת קרפ צרפתי להשכרה, סוגרים הזמנה ונוסעים לקחת את המכונה. התפעול באירוע עליהם ובדרך כלל, הם נהנים עד מעל לראש. אז למרות ההמלצה, במידה ואתם אנשים שאוהבים לבד, למדו מעט טרם האירוע ואל תפחדו להפוך את האורחים שלכם לשפני ניסיון, הסיכוי שתכשלו אינו גדול עד כדי כך.

 

עלויות

 

עלות השכרת מכונת קרפ לאירוע נעה בין 150 ל- 250 שקלים ליום.

 

 

 

User Image
nirevents
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 250 ₪
dbo לוגו
DB0 השכרת ציוד
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 200 ₪
השכרת מכונת קרפ צרפתי לאירועים .
dbo לוגו
DB0 השכרת ציוד
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 200 ₪
השכרת מכונת פנקייק הולנדית לאירועים.
dbo לוגו
DB0 השכרת ציוד
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 200 ₪
השכרת מכונת וופל בלגי לאירועים.
dbo לוגו
DB0 השכרת ציוד
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 200 ₪
השכרת מכונת דונאטס לאירועים.
לוגו הכל להשכרה
הכל להשכרה
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 220 ₪
מכונת קרפ צרפתי להשכרה – מגיעה עם כל הציוד הנלווה להכנה והגשת הקרפ.
מוברס-הובלות-והפצה-בכל-חלקי-הארץ-נשמח-לעמוד-לשרותכם-בהובלה-שלכם
דוד בן עיון
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 200 ₪
מכונת קרפ צרפתי להשכרה. מכונה חזקה מתאימה גם לאירועים גדולים מגיעה עם כל הציוד הנלווה
טוען ציוד לאירועים נוספים