השכרת מכונת ברד

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
0 ₪400 ₪
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
0 ₪400 ₪
אזור שירות
אזור שירות

השכרת מכונת ברד

 

במידה והנכם בעלי עסק קטן מתחום המזון ויש ברצונכם להעצים את כמות הביקורים בעסק שלכם ולמנף את הכנסותיכם, מומלץ מאוד לשכור מכונת ברד. הנוכחות של מכונת ברד בבית העסק, בין אם היא ממוקמת ממש בכניסה ובין אם היא נמצאת בתוך החנות, מייצרת הכנסה נוספת לא מבוטלת, אין ילד שיוכל לעמוד בפני מה שהמכונה הזאת מציעה לו. אמנם, מחיר המכירה של כוס ברד איננו גדול ולפיכך, גם הרווח בגינו אינו בשמיים אולם, הימצאותה של מכונת ברד בבית העסק, מייצרת תנועה פנימה ותנועה זו ממנפת את רמת ההכנסות של העסק.

 

תחזוקה ותפעול

 

חברת רנט איי אל מספקת שירותי השכרת מכונת ברד במחירים תחרותיים, על בסיס שכירות חודשית. אין סיבה להיכנס להוצאה הגבוהה הכרוכה ברכישה של מכונת ברד, הרבה יותר כלכלי לשכור מכונה זו ולהכניס את ההוצאה החודשית הזאת למכלול ההוצאות המוכרות של העסק. יתרון נוסף של מכונת ברד להשכרה, על פני רכישה הוא, שהחברה המשכירה, על פי רוב, תספק לכם גם שירותי תחזוקה מקצועיים ואמינים. תפעול מכונת ברד הוא פשוט מאוד ואינו מצריך ידע טכני כלשהו, הדבר החשוב ביותר בנוגע למכונה הוא המיקום שלה בבית העסק.

 

עיצוב פנים

 

כולם מכירים את המשפט הגורס שמיקום זה הכל ואכן כך, המיקום שתבחרו בו עבור מכונת הברד שלכם, הוא הדבר שיגרום לכך שבית העסק ייהנה מכניסה גדולה יותר של מבקרים. מכונת הברד תאריך את זמן השהות של הלקוחות בעסק ובהתאמה לכך, ההוצאה הכספית שיבצעו אצלכם תהיה גדולה יותר. המיקום הטוב ביותר למכונת ברד הוא בכניסה לבית העסק, מבלי כמובן לחסום את הכניסה. הרחיקו את מכונת הברד מהקופה, בדרך לקופה יהיו מוצרים נוספים אותם עשויים הלקוחות להחליט לרכוש. פיתוי נוסף שיכול לעבוד לכם הוא העמדת מכונת אייס קפה בצמוד למכונת הברד. עתה, גם אמא או אבא לא יעמדו בפיתוי, בעיקר בימי הקיץ החמים.

 

מכונת ברד לא רק לבתי עסק

 

מכונות ברד להשכרה יכולות להיות אטרקטיביות גם לענף אחר לחלוטין והכוונה היא לענף האירועים. בין חודש מאי ועד חודש נובמבר, לא כולל ובסך הכל, במשך 6 חודשים, מתקיימים מאות ואולי אלפי אירועים, במקומות סגורים או פתוחים, תלוי בשעה ביום. חלק נכבד מהאירועים מיועדים לכל המשפחה ולכן, הם מהווים מקום מצוין להעמדת מכונות ברד. אין ילד שלא ירצה לפחות כוס אחת של ברד במהלך אירוע מכל סוג שהוא, ובעיקר אם מדובר באירוע קיץ בשטח הפתוח. מכונות ברד עובדות מצוין בימי הולדת, באירועי בר מצווה או בת מצווה, בימי ספורט ואפילו בימי גיבוש של חברות גדולות וועדי עובדים.

 

ברד לכל גיל

 

קיימים סוגים שונים של מכונות ברד ותופתעו לשמוע שחלקן אינן מיועדות כלל לילדים. ישנן מכונות ברד המייצרות אייס קפה או משקאות אלכוהוליים קפואים. מכונת הברד מקפיאה את המשקה מבפנים ובתנאי שלא יהיה יותר מדי סוכר ואלכוהול. ישנן גם מכונות ברד המייצרות מגוון של משקאות פרי קפואים. אם אתם רוצים לדעת כמה עולה ברד אלכוהולי, צאו לבלות בבר השכונתי.

 

User Image
אבי מתנפחים
השכרת מכונת ברד
מחיר ליום: 400 ₪
מכונת ברד להשכרה בפתח תקווה. כולל אפשרות להובלה במידת הצורך
User Image
סביון אירועים והפקות
השכרת מכונת ברד
לא צוין מחיר
מגוון מכונות ברד בגדלים שונים להשכרה-
User Image
השכרת מכונת ברד
מחיר ליום: 300 ₪
מכונת ברד 2 ראשים להשכרה מבאר שבע
User Image
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 350 ₪
מכונת ברד 2 ראשים להשכרה
טוען ציוד לאירועים נוספים