השכרת ציוד לאירועים בתל אביב

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
0 ₪999 ₪
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
0 ₪999 ₪
אזור שירות
אזור שירות

מתכננים אירוע? על התאורה, ההגברה, במת הכניסה ומכונת עשן כבר חשבתם? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על השכרת ציוד לאירועים בתל אביב, מאיפה תשכירו, מה צריך וכמה זה יעלה לכם.

מה זה ציוד לאירועים?

ציוד לאירועים הוא דבר יקר, בין אם מדובר ברהיטים כמו שולחנות וכיסאות בר, בציוד הגברה היקפי כמו רמקולים גדולים והגבהות הגברה, ציוד תאורה כמו קסנונים ומנורות ואפילו לדברים הפשוטים כמו גנרטורים לאירועי שטח ומכונות עשן לכניסות בת מצווה דרמטיות. ציוד איכותי עולה הרבה ובשביל אירוע או שניים בשנה לאף אחד לא משתלם לקנות את כל החבילה- שלא לדבר על הצורך במקום אחסון לכל הציוד הענק והכבד.
זאת הסיבה שקיימים המשכירים – לכל ציוד שתצטרכו תוכלו למצוא בן אדם או עסק שמשכיר אותו לאירועים.
ההשכרה זולה יותר מהרכישה, היא חוסכת לכם את הצורך בשטח אחסון ובזכות ההשכרה תוכלו להשתמש בציוד האיכותי ביותר.

 

איזה ציוד ניתן להשכיר?

באופן כללי כמעט כל ציוד שתוכלו לחשוב עליו תוכלו להשכיר- בין אם מדובר בבמות עץ, בחופות, מערכות הגברה, מערכות תאורה, מכונות עשן, ציוד מזון, רהיטים וציוד הושבה ועוד.
עולם הציוד לאירועים הוא מגוון וענק ולכל מטרה תוכלו למצוא מישהו שמשכיר את הציוד. הציוד שתזדקקו לו ישתנה מאירוע לאירוע ולרוב בחברת ההשכרה תוכלו להתייעץ עם איש מקצוע שיוכל להמליץ לכם על הציוד שהכי מתאים למה שאתם מתכננים. לדוגמא למסיבה בשטח פתוח תזדקקו לציוד הצללה, לעמדת דיג׳יי ותאורה שבנויה לשטח גדול ופתוח, למערכת הגברה עוצמתית ומפוזרת ולספק חשמל כמו גנרטור. לאירוע כמו חתונה במרכז תל אביב כנראה תצטרכו כיסאות ושולחנות בר, עמדת תאורה לתמונות, תאורה לחלל והגברה שמתאימה לשטח.

 

איפה אפשר למצוא את הציוד?

אחרי שהבנו את המטרה של האירוע ובחרנו איזה ציוד הכי יתאים לחלל ולאירוע שלנו נשאר למצוא את הציוד המתאים. בעבר מי שהיה מארגן אירוע היה נאלץ לפנות לעשרות ספקים ולחפש בין עשרות אתרים אחר הציוד- בלי לדעת אם מדובר בציוד איכותי, אם הספק אמין או אפילו איפה הציוד יושב. לכן הוקם אתר רנט איי אל– אתר אחד שמרכז אלפי ספקים למקום אחד.
באתר תוכלו לראות ספקים שונים ולברור ביניהם לפי סוג ציוד, מיקום, דירוג והמלצות קודמות של שוכרים שהגיבו באתר. האתר חוסך לכם עבודה ולא רק מקבץ את כל הספקים למקום אחד אלא גם ממיין אותם ומסדר אותם לפי מה שאתם מעדיפים.

 

מה זה רנט איי אל?

רנט איי אל הוא אתר ומיזם שהקים בחור עם חזון- להציע שירותי השכרת ציוד בכל רחבי הארץ. רנט איי אל היא פלטפורמה למפרסמי השכרת ציוד בה כל משכיר יכול לפרסם את הציוד שלו להשכרה. האתר מציג בתוכו עשרות קטגוריות ציוד שהמרכזיות ביניהן הם השכרת קרוואנים,השכרת כלי עבודה ,השכרת ציוד לאירועים והשכרת נגררים. הרעיון המרכזי הוא להציע ללקוח ספק שקרוב וזמין אליו וגם לייצר מקום אחד שמציג עשרות ומאות ספקים לכל תחום כדי שהלקוח יוכל להשוות ולבחור בעצמו את הספק המועדף עליו. אם אתם גרים לדוגמא בתל אביב תוכלו לחפש משכירי ציוד מהאזור ולחסוך עלויות והתעסקות עם מיקום ומרחק.

 

לסיכום-

השכרת ציוד לאירועים היא אלטרנטיבה מצוינת לרכישת ציוד קבוע, ההשכרה חוסכת לכם כסף, מקום אחסון, נוחה יותר, דורשת פחות התעסקות ומציעה לכם ציוד יותר איכותי לשימוש. אתר רנט איי אל מציע פלטפורמה ייחודית שמפגישה בין משכירים לבין אלו שמחפשים להשכיר בצורה נוחה, יעילה ומשתלמת.

Louder-Logo-1
Louder
מכונת עשן להשכרה
מחיר ליום: 99 ₪
מכונת בועות גדולה בעלת שני מאווררים פנימיים ושני גלגלי בועות, עם שליטה מרחוק באמצעות שלט.
Louder-Logo-1
Louder
השכרת תאורה
מחיר ליום: 50 ₪
אפשרויות הפעלה: קונטרולר, אוטומטי, מאסטר-שלוחה מימדים (יחידה אחת, ס"מ): 38 x 29 x 30
Louder-Logo-1
Louder
השכרת תאורה
מחיר ליום: 150 ₪
פנס חכם מסוג ASSASSIN, עם יכולות של תזוזה PAN/TILT. בפנס מורכב נורה 2R בעוצמה של 120W, ועם יכולת פריסמה.
Louder-Logo-1
Louder
השכרת תאורה
מחיר ליום: 349 ₪
מעמד תאורה ( סטנד T באר) שמורכב עליו שני פנסים חכמים שזזים לפי המוזיקה ועוד שני פנסי שטיפה חזקים,
Louder-Logo-1
Louder
השכרת תאורה
מחיר ליום: 249 ₪
מעמד תאורה ( סטנד T באר) שמורכב עליו ארבעה פנסי שטיפה חזקים, שרצים לפי המוזיקה או מתחברים לפיקוד DMX.
Louder-Logo-1
Louder
השכרת תאורה
מחיר ליום: 50 ₪
פרוז'קטור תאורה עם אור חם בכוח של 50W העומד על סטנד שניתן להרמה עד 3 מטר. מתאים למקומות חשוכים ללא תאורה.
Louder-Logo-1
Louder
השכרת תאורה
מחיר ליום: 90 ₪
העומד על סטנד שניתן להרמה עד 3 מטר. מתאים למקומות חשוכים ללא תאורה.
Louder-Logo-1
Louder
השכרת תאורה
מחיר ליום: 180 ₪
העומדים על סטנד שניתן להרמה עד 3 מטר. מתאים למקומות חשוכים ללא תאורה.
Louder-Logo-1
Louder
השכרת הגברה לאירועים
מחיר ליום: 120 ₪
מכונת עשן עוצמתית, מתאימה למסיבות בינוניות וגדולות. מכונה בכוח של 900 וואט עם תאורת לדים ושליטה בשלט, 4 לחצים לצבעים שונים.
טוען ציוד לאירועים נוספים