נגררים להשכרה: כל המידע שתצטרכו

נגררים להשכרה לכל מטרה

נגררים להשכרה כל המידע שתצטרכו – אחד התחומים החמים ביותר בעולם השכרות הציוד. בעולם בו אנשים מעזים לקחת על עצמם פרויקטים במקום להשתמש בחברות שגובות תשלום גבוה, השכרת נגרר לרכב היא ללא ספק פתרון מושלם. פתרון זה משמש לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים בשווה, לצורכי עבודה ולצרכים אישיים שונים. לרוב שימוש בנגרר להשכרה מתבצע כאשר מתעורר צורך להוביל מטענים כבדים באופן מיוחד, ציוד גדול או סחורה. יש לציין שבמעברי דירות נוכל לראות שימוש בנגררים להשכרה בהיקף גדול.

למה נגרר להשכרה מהווה פתרון כל כך פופולרי?

שירותי הובלה של ציוד הם שירותים יקרים. התשלום עבור הובלה כולל מרכיבים שונים, שעיקרם: תשלום עבור הנסיעה עצמה ועבור צוות העובדים. באמצעות השכרה של נגרר אתם יכולים לחסוך נתח נכבד מתשלום ההובלה, כאשר אתם אלה שתבצעו את העמסת הציוד ופריקתו (עדיף יחד עם חבר או בן משפחה), והתשלום יהיה תשלום בסיסי עבור שכירות חד פעמית של הנגרר. מי שמוצא את עצמו נוהג לבצע העברות של ציוד לעיתים קרובות, או משפחות צעירות שנוהגות לעבור דירה כל כמה שנים – יוכלו למצוא בפתרון זה חיסכון משמעותי.

למה נגרר להשכרה מהווה פתרון כל כך פופולרי?

הידעתם? שימוש בנגרר להשכרה לרוב לא דורש רישיון מיוחד

רבים האנשים שסבורים שנגררים להשכרה זהו תחום שאינו רלוונטי להם, שכן להם יש רישיון סטנדרטי מדרגה B, בעוד שימוש בנגרר דורש רישיון מיוחד. למען האמת, ברוב המקרים גם בעלי רישיון סטנדרטי על רכב יוכלו להשתמש בנגרר. כיום החוק מתיר לבעל רישיון מדרגה B להשתמש בנגרר ולהעמיס עליו ציוד שלא עולה על 1,500 ק"ג. בתרגום למילים: טון וחצי. 

איננו יודעים מה אתם מתכננים להעביר, אך במקרים רבים משקל של טון וחצי יספיק לכם. לכל היותר, במידה ואתם זקוקים להעביר ציוד במשקל גבוה יותר כדאי לבדוק אפשרות לבצע שתי העמסות – הכל בהתאם לסוג המטען שאתם זקוקים ולמרחק מצד לצד.

כמו כן יש לציין שרק רכב בעל 'תפוח', שהוא מעין ידית שנמצאת בגב הרכב מלמטה, יוכל להתחבר לנגרר. לנגרר יש מתאמים ואבטוחים שונים שמבטיחים חיבור חזק ובטוח לרכב.

הידעתם? שימוש בנגרר להשכרה לרוב לא דורש רישיון מיוחד

נגרר להשכרה – הציוד כולו תחת שמירתך

יתרון משמעותי נוסף שיש בהשכרת נגררים הוא, שכל ביצוע המלאכה, החל משלב ההעמסה, דרך חיזוק וייצוב הציוד המועמס ועד פריקתו במקום היעד – מתבצע תחת עיניך הפקוחות. לא אחת חברת הובלות מעמיסה ציוד וגורמת לו פגמים, שריטות, דפיקות וקילופים. כאשר אתם אלה שאחראים על הציוד הכל נעשה מתוך יחס אישי לכל רהיט ומוצר חשמל. כך תוכלו לוודא שהמוצרים ממוקמים במקומות הנכונים, נמצאים בעמדות מספיק יציבות ויורדים מהנגרר בצורה הבטוחה והמוגנת ביותר.

 

מעולה! אבל איזה נגרר להשכרה אני אמור לבחור?

אחרי שהבנו שהשכרת נגרר למעשה פתוחה לרוב מוחלט של הנהגים, והשימוש בנגרר מהווה יתרון גדול הן בחיסכון הכספי והן ביחס האישי למוצרים שלכם, מגיעה השאלה הבאה: מניין לנו לדעת באיזה נגרר לבחור מתוך מבחר הנגררים שקיים כיום בחברות ההשכרה?

האמת היא שבשביל תשובה לשאלה הזו אנו ממליצים להתייעץ עם מומחים בתחום שיתאימו את הנגרר הספציפי לסוג הצורך שלכם. ובכל זאת, נציין שני עקרונות חשובים שאמורים להנחות אתכם במהלך בחירת נגרר להשכרה:

  1. התאמת הנגרר לצרכים של ההובלה – על הנגרר להיות מתאים הן מבחינת גודל, הן מבחינת מבנה והן מבחינת משקל. כל הפרמטרים האלה יאפשרו לכם לבצע הובלה בטיחותית ויעילה יותר. 
  2. נגרר שתואם למסלול הנסיעה שלכם – בדיוק כמו רכבים, גם נגררים אינם בנויים לכל מסלול נסיעה שהוא. כשם שיש רכבים שמוכשרים אך ורק לנסיעות על כביש ולא על דרכי עפר, כך בעולם הנגררים יש 'הכשרות' שונים אליהם מוכשרים הנגררים.

במידה ותבחרו נגרר לרכב שתואם את הדרישות שלכם ואת סוג הרכב שלכם, תוכלו להיות בטוחים שהנסיעה עשויה להיות רגועה ובטוחה – כך שאת ההשתדלות שלכם עשיתם. במידה ואינכם מכירים את תחום השכרות הנגררים, אנו ממליצים לכם לבצע חיפוש באתר שלנו וליהנות ממגוון אפשרויות שונות וחברות שונות שמציעות את שירותם עבורכם.

פרטים חשובים לגבי הנגרר שמוצע לכם

ברישיון הנגרר מופיע המשקל הכולל של הנגרר. אנו ממליצים לבדוק היטב שהמשקל הכולל איננו עולה על מקסימום המשקל שמותר לרכב שיבצע את הגרירה לגרור. לרוב רכבי פרטי סטנדרטי לא יוכל לגרור משקל כולל שעולה על 500 ק"ג. בנגרים בעלי מערכת בלמים ניתן לגרור גם משקל גבוה יותר אפילו עם רכב פרטי.

כמה עולה נגרר להשכרה?

אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותנו היא: מה המחיר של נגרר להשכרה? עוד לפני שנדבר על מחיר השכרת נגרר, חשוב שתדעו שהשכרת נגרר דומה במידה רבה מאוד להשכרת רכב. כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת ההשכרה של הנגרר, אנו ממליצים לכם לוודא שיש ברשותם טסט לנגרר וכן ביטוח בתוקף.

לגבי מחיר השכרת נגרר. תשלום ההשכרה מתבצע לרוב עבור מספר שעות או עבור יום שלם. אולם במקרים רבים בוחרים לקוחות לשכור נגרר גם לתקופה ארוכה יותר. ההמלצה שלנו היא לא לשכור נגרר לתקופה ארוכה, שכן מחיר ההשכרה יהיה גבוה ומבחינה כלכלית כבר עדיף לכם לקנות נגרר משלכם. 

מחיר ההשכרה של נגרר כיום מתחיל ב-100 ₪ ויכול להגיע גם לכמה מאות ואפילו אלפי שקלים עבור נגררים גדולים שמיודעים למשאיות טריילר.

מחיר השכרת נגררים לצורך קירור והקפאה משתנה בהתאם לגודל. יש לציין שבנגררים מסוג זה אנו מוסיפים שירות הצבה לנגרר.

נגררים להשכרה בחברת רנט איי אל

אצלנו בחברת רנט איי אל תוכלו למצוא את מיטב חברות ההשכרה של נגררים בכל רחבי הארץ. השימוש באתר הוא חינמי, נעים לעין ויעיל מאוד – הכל כדי שתוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר. למידע נוסף צרו קשר עם אחרות מחברות ההשכרה שנראית לכם, אנו סבורים שהם כבר יענו לכם על כל שאלותיכם.

כאן המקום לציין שנהגים שמעולם לא השתמשו בנגרר יזכו לקבל אצלנו הדרכה מפורטת על הנגרר ועל האופן בו יש לנסוע איתו. חשוב לדעת שנסיעה בכיוון ישר כמעט איננה שונה מנסיעה ברכב רגיל ללא נגרר, אלא שהמורכבות מתחילה בביצוע רוורסים, בכיכרות או בפניות חדות. אך אל דאגה, תוך זמן לא ארוך תתרגלו היטב לנסיעה עם נגרר.

RENT IL
לוח ההשכרה של ישראל

רנט איי אל אתר ההשכרה של ישראל. באתר תתצאו כל מה שרצן לשכור בריסה ארצית. אין סיבה לנסוע רחוק מגוון ענק של ציוד להשכרה מעשרות מפרסמים הכל באתר אחד

הצטרף כבר עכשיו ללוח ההשכרה עם מאגר גדול של השכרות בישראל
מאמרים נוספים בנושא מדריכים למשכיר, מידע כללי, מידע נגררים להשכרה
בניית בית על גלגלים
מידע כללי

בית על גלגלים

איך בונים בית על גלגלים? סגנון החיים הנוודי על גלגלים תפס תאוצה והפך מאוד פופולרי היום. אחרי שנתיים בתוך מגפת הקורונה שבה נשארנו תקועים בבית,

קרא עוד »
כמה משקל מותר לרכב לגרור
מידע כללי

איך בודקים כושר גרירה לרכב?

במידה ויש לכם וו גרירה מותקן תוכלו לראות ברישיון הרכב כמה מותר לרכב שלכם לגרור. בחלק מהרכבים תראו שני משקלים שמתייחסים לשני סוגי נגררים עם

קרא עוד »