אוטובוס לימוזין

אוטובוס לימוזין
סוויטובוס שקוף
לא צוין מחיר
אזור שירות

יהודה ושומרון ובקעת הירדן

מיטות

לא צוין

משקל

לא צוין

מידע נוסף

סוויטובוס מאפשרת לכם להנות מחווית אירוח ברמה של 5 כוכבים איפה שתרצו.
ניתן להזמין אותנו לכל מטרה נגיע וניתן לכם את השירות הטוב ביותר.

 

מה כולל האוטובוס לימוזין?

באוטובוס עצמו יש חדר שינה, חדר שירותים ואמבטייה, סלון, מטבח, 5 מקומות ישיבה לנוסעים. האוטובוס מגיע כמובן מאובזר עם ציוד לבחוץ: שולחנות, כסאות, צילייה, מחצלת, ועוד. האוטובוס יכול לספק לכם גם חשמל ומים מחוץ לאוטובוס לשימושכם האישי.

חדר שינה:

מיטה זוגית אורטופדית, המיטה מתכוונת למגוון זוויות שכיבה, בחדר השינה יש מזגן חזק ואיכותי. קיימת גם טלוויזיה וממיר כולל נטפליקס. המיטה מגיעה כמובן עם כלי מיטה מצעים ומגבות.

שירותים ואמבטייה:

באוטובוס תהנו מחדר שירותים כמו בבית מלון. שירותים תלויים עם אסמה סמוייה כולל בידה לשטיפה. מבחינת רחצה תהנו מאמבטיית ג'קוזי עם דוש ידני או מפל גשם מהתקרה. מים חמים ללא הגבלה קיים בסוויטובוס מערכת חימום מים על גז (יונקרס). בחדר הרחצה יש גם כיור לשטיפת ידיים ופנים וצחצוח שניים. חדר הרחצה כמו כל האוטובוס סגורים עם מערכת ווילונות מלאה לצניעות ופרטיות האורחים.

סלון:

בסלון יש ספה 3 מושבים שנפתחת למיטה זוגית. סה"כ מקומות שינה בסוויטובוס ל4 אנשים. ויש עוד המון מקום לשים מזרונים.. בסלון יש שידת קונסולה ומסך טלוייזיה גדול כמובן עם חיבור לממיר כולל אינטרנט ונטפליקס. בסלון יש עוד מזגן חזק שמחמם או מקרר את כל איזור הסלון והמטבח.

 

מטבח:

בסוויטובוס יש מטבח שתוכנן בקפידה על מנת להנעים לכם כמה שיותר את השהייה באוטובוס. במטבח יש ארונות לאיחסון כלים ומזון או כל דבר אחר שתצטרכו. במטבח יש שיש גדול יחסית בצורת ריש כמו כן כיור נירוסטה גדול עם ברז ברבור גדול.  במטבח יש לנו גם כיריים גז 2 ראשים. דאגנו לכם גם למקרר גדול יחסית עם מקפיא תחתון. על השיש יש גם תמי 4 שיכול לספק לכם מים קרים\חמים וסודה.

מטבח כולל: 

  • מקרר
  • כיריים גז
  • תמי 4
  • כיור
  • שיש גדול
  • ארונות אחסון

מקומות לנוסעים:

באוטובוס יש 5 מקומות ישיבה לנוסעים באוטובוס. יש 2 ספסלים של שתי נוסעים ועוד כסא יחיד. סה"כ 5 מקומות ישיבה לא כולל הנהג.

 

למה יכול לשמש האוטובוס שלנו?

האוטובוס לימוזין שלנו משרת מגוון גדול של סוגי לקוחות למטרות שונות. בגדול כל מי שרוצה שיהיה לו תנאים של סוויטה בכל מקום. זה יכול להיות חתן וכלה בימי צילום או ביום החתונה. אומנים, שחקנים ומפיקים בימי צילום בשטח או בהופעות ופסטיבלים שרוצים שיהיה להם מקום להתארגנות או לנוח בו. וכמובן אנשים שרוצים לצאת אל הטבע לנפוש ולהנות עם צימר נייד שנותן חווית אירוח כמו בסוויטה של בית מלון.

חתן כלה:

ליווי מלא ביום החתונה לחתן או לכלה או לשניהם יחד. כמובן שיש גם מקום למלווים ולמלוות. אנחנו נהיה איתכם ביום המיוחד והמרגש שלכם ונדאג שהכל יהיה כמו שצריך ביום השמח והמיוחד שלכם. במהלך היום הזה אנחנו ניקח ותכם לאן שתרצו ותוכלו להינות כמובן מכל מה שהסוויטובוס מציע: אם זה שירותים או מקלחת או לנוח במזגן ואפשר כמובן גם לנוח קצת במיטה. אז במקום לקחת חדר במלון תוכלו להתארגן לחתונה ולהסתובב איפה שתרצו ביום החתונה עם הסוויטה הניידת שתעמוד לרשותכם.

ליווי אומנים:

האוטובוס שלנו מתאים מאוד לאומנים, שחקנים, מפיקים, אנשי צוות. ניתן להשתמש באוטובוס לכל מטרה שתצטרכו גם לנסיעה ממקום למקום וגם לשהיות בשטח. האוטובוס מקום מצויין להתארגנות שכוללת החלפת תלבושות ואיפור. כמו כן משמש כחדר המתנה ומנוחה בין הופעות וצילומים.

נופש וקמפינג:

הסוויטובוס משמש גם כצימר נייד או כשמו סוויטה אוטובוס. תוכלו בעצם להתמקם איפה שתרצו בארץ ולהנות מכל מה שהאוטובוס מציע במקומות הכי יפים ומושלמים. אם אתם אוהבים את הים או את המדבר נוכל למקם לכם את הסוויטובוס איפה שתרצו ולכל תקופת זמן. האוטובוס עצמאי לחלוטין ויודע לשהות בשטח ללא תשתיות בכלל. יש באוטובוס מערכת חשמל מלאה מבוססת על גנרטור שמובנה בתא המטען. כמו כן מערכת מים מלאה שנותן לכם את האפשרות להשתמש במים בחדר האמבטייה או במים בברז המטבח כמה שתצטרכו. האוטובוס כולל גם מערכת אגירה של המים האפורים ככה שאין צורך להתחבר לביוב ואפשר כמובן להתמקם גם באיזורים עירוניים. ניתן לקבל גם עם האוטובוס את כל הציוד הנלווה לקמפינג.

 

האם ניתן לנהוג לבד באוטובוס?

התשובה היא לא, את האוטובוס נוהג ומפעיל נהג שלנו. אין אפשרות להשכיר את אוטובוס לנהיגה עצמית. בהשכרות לטווח ארוך שבהם אנחנו ממקים את האוטובוס כבקשתכם נהג האוטובוס אינו נמצא איתכם ותקבלו מאיתנו הדרכה מקיפה איך לתפעל את כל מערכות האוטובוס בעצמכם.

 

האם צריך חיבור מים וחשמל לאוטובוס?

הסוויטובוס יכול לעבוד בצורה מלאה בשטח גם ללא חיבור ישיר של מים וחשמל.

חשמל:

יש גנרטור מושתק שמפעיל את כל מערכות החשמל באוטובוס. הגנרטור נדלק בלחיצת כפתור דרך לוח החשמל שבאוטובוס. הגנרטור מחובר למיכל בנזין גדול שנותן לנו זמן עבודה ארוך ללא תדלוק. הגנרטור מחזיק את כל מערכות האוטובוס: מזגנים, מקרר, טלוויזיות, תאורה, תמי 4. כמו כן יש אפשרות להשתמש בחשמל גם מחוץ לאוטובוס. אז אם תרצו לחבר מכשירי חשמל נוספים או להפעיל תאורה חיצונית בלילה יש לכם חשמל.

מיים:

האוטובוס מגיע עם מיכל מים גדול. המיכל ממוקם תא המטען של האוטובוס קיימת מערכת משאבות שמספקות לכם בכל הברזים לחץ מים חזק ואיכותי. מים חמים מתחממים בעזרת מערכת חימום מים בגז יונקרס. כל המים האפורים מתנקזים למיכל אחר שניתן לריקון מהיר. בשהייה ארוכה שלכם בשטח אנחנו נדאג בשעת הצורך לבוא ולמלא לכם את מיכל המים ולרוקן את המים האפורים שבמיכל השפכים.

במקומות מאורגנים שיש בהם מים וחשמל האוטובוס מתחבר בצורה פשוטה למים ולחשמל ובמידה ויש אפשרות להתחבר לביוב אז גם לביוב.

 

כמה עולה להשכיר את האוטובוס?

המחיר משתנה בהתאם לכמה פרמטרים עיקריים. אין מחיר אחיד לשירות, הכל תלוי מה בדיוק אתם מתכננים לעשות עם האוטובוס.

פרמטריים שמשפיעים על המחיר:

מרחק נסיעה: האוטובוס שותה הרבה סולר המחיר שניתן לכם משקלל בתוכו את המרחק שנצטרך לנסוע עם האוטובוס.

זמן ההשכרה: המחיר ליום השכרה משתנה בהתאם לכמות הימים שאתם רוצים לשכור את האוטובוס

שירותים נלווים: אנחנו מציעים מגוון שירותים נלווים על מנת לתת לכם חווית אירוח ברמה הגבוהה ביותר. המחיר נקבע בהתאם לשירותים שתבקשו.

עונות השנה: המחירים שלנו משתנים בהתאם לעונות השנה. יש חודשים שבהם המחירים יקרים יותק כמו בעולם האירועים והתיירות.

 

צרו איתנו קשר לפרטים והזמנות

נשמח לתת לכם מענה טלפוני מהיר ושירות ברמה הגבוהה ביותר! צרו איתנו קשר

כלול בקרוואן
מקרר, כיור מטבח, מיקרוגל, תנור
מזגן גג, אספקת מים חמים וקרים
גנרטור, ג'ריקן בנזין, מיכל מים, מחצלת, צילייה, כסאות חוף, שולחן מתקפל, כסאות
מקלחת, שירותים, כיור אמבטיה
טלוויזיה, רדיו AM/FM, נגן DVD, רשת WIFI
גלריית תמונות
כתובת ומפת הגעה
שתפו עם חברים
לא צוין מחיר
מינימום הזמנה לילה אחד
שתפו עם חברים
לא צוין מחיר
קרוואנים נוספים בקטגוריית
קרוואנים נוספים באזור יהודה ושומרון ובקעת הירדן, כל הארץ, מחוז ירושלים והסביבה
מה תרצו להשכיר?
כל הקטגוריות:
יש לך מוצרים להשכרה?

הצטרף עכשיו לאתר ההשכרה של ישראל, הפרסום באתר כרגע ללא עלות.

טופס בקשת הזמנה

כדי להשכיר את אוטובוס לימוזין מלאו את הטופס ויחזרו אליכם בהקדם לפרטים נוספים.

הזמנתך התקבלה בהצלחה!

מפרסם המוצר יחזור אליך בהקדם