השכרת קרוואנים בכנרת

בחרו בקרוואן הרצוי:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
750 ₪1,000 ₪
כולל אפשרות להצבת הקרוואן
סנן לפי משקל הקרוואן
סנן לפי משקל הקרוואן
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
750 ₪1,000 ₪
כולל אפשרות להצבת הקרוואן
סנן לפי קטגוריות קרוואנים
סנן לפי קטגוריות קרוואנים
סנן לפי משקל הקרוואן
סנן לפי משקל הקרוואן
אזור שירות
אזור שירות
כאן תמצאו את כל הקראוונים שניתן להשכיר בסמוך לכנרת. קראוונים ממוקמים על החוף או קראוונים לגרירה עצמית.

ארצנו הקטנטונת התברכה ביתרונות רבים, כאשר אחד העיקריים שבהם הוא – ים הכנרת. הכנרת מושכת אליה מדי שנה מאות אלפי תיירים, ובכך היא הפכה למוקד עלייה לרגל לכל מי שמגיע לצפון הארץ. בסיטואציה הזו, גל האנשים שפוקד את הכנרת במהלך השנה, ובייחוד בימות הקיץ, הופך להיות עצום. כך יוצא שהמשימה למצוא מקום פנוי באחד החופים הופכת להיות משימה קשה מאוד לביצוע.

אחד הפתרונות המרעננים ביותר שתוכלו למצוא למצב זה הוא – השכרת קרוואן בכנרת. לא רבים מכירים את הפתרון הזה, אך אין ספק שבשנים האחרונות הוא צובר תאוצה מדהימה. במאמר הבא נעסוק באחת הדרכים היעילות ביותר לשדרג את חופשת הקיץ שלכם, זאת באמצעות השכרת קרוואן בכנרת.

קרוואן להשכרה בכנרת – מה זה אומר?

כשמדברים על השכרת קראוון לרוב מתכוונים לאפשרות לשכור קרוואן נגרר, אותו ניתן לחבר אל רכבכם הפרטי ולצאת עמו לטיול ברחבי הארץ. פעמים רבות מדובר גם על קרוואן ממונע שמטרתו זהה. אולם השכרת קרוואן בכנרת עובדת באופן מעט שונה. על קו המים של הכנרת תוכלו לשכור קרוואן נייח עם חשמל, תאורה ושירותים נוספים – וכל זה במקום מסודר על שפת הכנרת.

בשורה התחתונה, אם מה שמעניין אתכם זה קרבה לחוף הים ותנאי נופש גבוהים – קרוואן להשכרה בכנרת עשוי להיות המענה השלם עבורכם. עם שירות זה לא תצטרכו לבוא עם אוהל ולהיאבק על כל מ"ר שנותר פנוי. באמצעות הזמנה מוקדמת, קרוואן להשכרה בכנרת ימתין לכם על שפת החוף. לכם לא נותר אלא להתחיל את החופשה שלכם וליהנות.

לכמה אנשים מיועד קרוואן להשכרה בכנרת?

במסגרת עסקה של קרוואן להשכרה בכנרת תהיו זכאים לקרוואן שתואם ללינה של 7-2 נפשות במקסימום. 

אז מה עוד תקבלו במסגרת קרוואן להשכרה?

  1. מיזוג נעים וזרם חשמל קבוע.
  2. עמדת בישול.
  3. פינת ישיבה ומזרנים.
  4. הצללה ומרפסת קטנה ואישית.
  5. שירותים ומקלחת (במרבית הקרוואנים, יש לבדוק מראש זמינות).

השכרת קרוואן בכנרת: באיזה חופים השירות זמין?

שירות קרוואן להשכרה בכנרת זוכה כיום לתפוצה די גדולה מבחינת כמות החופים אליהם הוא מגיע. התשובה לשאלה זו תלויה מאוד בפרמטר של המציאות ובזמן בו פניתם אלינו לגבי החופשה שלכם. ככלל, ככל שמועד הפנייה יהיה מוקדם יותר, כך מרחב האפשרויות שלכם יהיה גדול יותר.

אולם לא רק זהות החוף צריכה להעסיק אתכם, אל גם איכות וסוג הקרוואן אותו אתם עומדים לשכור. אנו ממליצים לוודא שהקרוואן מכיל מספר מקומות שתואם את הצורך שלכם, וכן לוודא שהקרוואן מכיל חדר שירותים ומקלחת, במידה ונתון זה חשוב לכם. במידה ואתם משכירים קראוון שכבר ממוקם בחוף כדאי לבדוק את היבט הפרטיות. בדקו מול חברת ההשכרה מהי המידה בה הקרוואן שלכם מבודד משאר הנופשים האחרים שנמצאים באזור. כמו כן מה המרחק של הקראוון מקו המים

בחירת קרוואן להשכרה בכנרת עם התנאים הטובים ביותר

כאשר באים לברר על שכירות של קרוואן, מיד עולות אופציות שונות. אם כן, מהי חברת ההשכרה האידאלית? בהיבט הזה חשוב לבדוק האם החברה מציעה שירותים בתצורה של התאמה אישית, כך שתוכלו לשכור את הקרוואן בצורה מקוונת ומבלי לצאת מביתכם בשביל לשריין אותו.

כדאי לבדוק מה הקרוואן מכיל, האם הוא תואם לצרכים שלכם, האם החברה מתחייבת לטפל בקרוואן או לחילופין להחליף אותו במקרים של תקלות ונזקים, מה היחס הכללי שאתם מקבלים מהחברה המשכירה, ועוד פרמטרים שונים שכדאי לשים לב אליהם. קרוואן להשכרה בכנרת זו אחת הפלטפורמות הטובות ביותר לחופשה מושלמת ומשפחתית, עם הוצאה כספית סבירה ועם הנאה מקסימלית.

השכרת קרוואן בכנרת – שאלות ותשובות

כמה עולה השכרת קרוואן בכנרת?

מחיר השכרת קרוואן בכנרת מתחיל ב-750 ש״ח. המחיר מתייקר בהתאם לגודל הקרוואן, רמת האבזור וחבילת השירותים שבוחרים להזמין. המחיר הוא ללילה אחד כשחלק מן הספקים דורשים הזמנה לשני לילות לפחות.

אילו סוגי קרוואנים ניתן להשכיר בכנרת?

החל מקרוואן זוגי לחופשה רומנטית ועד לקרוואנים מרווחים עם 7 מקומות (7 מיטות). כמו כן תוכלו להשכיר קראוון נגרר או כזה שממוקם בחופי טבריה והכנרת ומחובר אל כל התשתיות הנחוצות.

האם אני צריך לגרור את הקרוואן?

תלוי בכם וברכב שלכם. באתר ניתן למצוא חברות שמשכירות קרוואנים נגררים לצד חברות שמציעות קרוואנים בתוך מתחם מסודר שבו אתם רק צריכים להביא את עצמכם.

User Image
סיגל השכרת קרוואנים
קרוואנים ממוקמים להשכרה
החל מ-
1000 ₪
ללילה
מינימום הזמנה לילה אחד
המתחם מוצל מתחת לעצים ובנוסף הקראוונים נמצאים בקו ראשון של המים. בסמוך נמצא חוף מוכרז עם מציל.
User Image
קרוואן נגרר להשכרה
החל מ-
750 ₪
ללילה
מינימום הזמנה 2 לילות
קרוואנים אירופאים 5-6 וגם עד 7 מקומות .
User Image
אוטו קרוואן להשכרה
החל מ-
800 ₪
ללילה
מינימום הזמנה לילה אחד
משאית קראוון להשכרה באיזור הכנרת. משאית מאובזרת עם כל מה שתרצו
טוען עוד קרוואנים