השכרת במות הרמה

מספר במות הרמה שונות להשכרה-
User Image
רפי פורטל
מחיר ליום השכרה
--
במת הרמה ג'ירפה להשכרה מבית שמש
User Image
רפי פורטל
מחיר ליום השכרה
--
אפשרות להשכרה בכל אזור המרכז –
User Image
מחיר ליום השכרה
--
טוען עוד כלי עבודה

השכרת במת הרמה יכולה להיות דרך יעילה וחסכונית להשלמת כל משימה הדורשת עבודה בגובה. בין אם אתם צריכים לעבוד על בניין גבוה, גשר או מתקן תעשייתי, השכרת במת הרמה יכולה לעזור לכם לבצע את העבודה בצורה בטוחה ומהירה. לפני שאתם מבצעים כל עבודה בגובה, אנו ממליצים לכת לקרוא את ההנחיות הרשמיות לגבי עבודה בגובה שנוסחו על ידי המוסד לבטיחות ולגיהות.

השכרת במות הרמה בגוון פלטפורמות

פלטפורמות הרמה מגיעות בצורות ובגדלים שונים, עם תכונות ויכולות שונות. כשמדובר בהשכרה, חשוב לקחת בחשבון את דרישות הבטיחות של הפרויקט שלכם, כמו גם את סוג העבודה שאתם מתכננים לעשות – שני המרכיבים הללו יכולים להכתיב ולהוביל את הפרויקט שלכם להצלחה.

השכרת במות הרמה הופכת לאופציה פופולרית יותר ויותר עבור עסקים ואנשים פרטיים שצריכים לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם. במות הרמה הן ציוד רב-תכליתי המאפשר לגשת בבטחה לגבהים של עד 30 מטר. הם יכולים לשמש עבור מגוון רחב של יישומים, כגון ניקוי חלונות, צביעה, עבודות בנייה ומשימות תחזוקה שונות.

3 סוגי במות הרמה להשכרה

  1. במות הרמה מפרקיות מנוע דיזל 4X4

במות הרמה מסוג זה מתאימות לעבודה בסוגי משטחים רבים, בדגש על משטחים בעלי שיפועים קלים. עם במות הרמה מסוג זה ניתן לעקוף מכשולי דרך גבוה הסמוכים לנקודת העבודה. 

  1. במות הרמה מספריים חשמליים

במות הרמה מסוג זה מתאימות בעיקר לעבודת חוץ בעלת תאווי שטח מורכב ולעבודות פנים מבנה. עם במות הרמה מסוג מספריים חשמליים ניתן להתנייד בשטח צר ומבלי להשאיר סימני גלגלים על הקרקע אחריכם.

  1. במות הרמה זרוע מפרקית מנוע חשמלי

במות הרמה מסוג זה מתאימות למגוון גדול של שימושים, וביניהם: התקנת מזגנים, הרמת סחורות בתוך מחסן לוגיסטי, שיפוץ מבנה מקורה ועוד. הודות לנוחות ולפונקציונליות הרבה שיש במכשיר זה העבודה איתו נעשית על הצד הטוב ביותר.

כמה עולה לשכור במת הרמה?

למעשה תחום השכרת במות הרמה רלוונטי ברוב המקרים לאנשים שאינם זקוקים לבמת הרמה באופן קבוע. בסופו של דבר רכישה של במת הרמה איננה רק הוצאה כספית גבוהה אלא מזקיקה גם פתרון אחסון עבור הכלי. לרוב רכישה של במת הרמה מקצועית עשויה להגיע לסכומים של עשרות אלפי שקלים, ולעיתים אפילו יותר. במידה וסכום זה איננו מצדיק את כמות השימוש שלכם, אפיק של במת הרמה להשכרה לטווח זמן קצר עשוי להיות אידאלי עבורכם.

במת הרמה להשכרה מחיר ממוצע

החישוב של מחיר במת רמה להשכרה מתבצע לרוב על פי שני מרכיבים מרכזיים: דגם הכלי ופרק זמן ההשכרה. באופן כללי טווח מחירי ההשכרה של במת הרמה נע בין 400 ₪ ל-600 ₪ בחודש, כאשר עלות של יום השכרה נוסף תנוע בין 300 ₪ ל-500 ₪. מחיר במת הרמה להשכרה בסופי שבוע עשוי לקפוץ באופן משמעותי, כאשר טווח המחירים בפרק זה ינוע בין 800 ₪ ל-1200 ₪. על אף שמדובר בסכומי כסף לא מבוטלים, ברוב המקרים מדובר באפיק משתלם על פני רכישה של במת הרמה חדשה.

מה תרצו להשכיר?
קרוואנים
קרוואנים
ציוד לאירועים
ציוד לאירוע
פיגומים
פיגומים
פוד טרק
פוד טרק
נגררים
נגררים
נגרר קירור
נגרר קירור
מתנפחים
מתנפחים
מכונות מזון
מכונות מזון
כלי עבודה
כלי עבודה
גנרטורים
גנרטורים
גינון
גינון
במות הרמה
במות הרמה
אוטו קרוואן
אוטו קרוואן
אוהלים
אוהלים
רכבים
רכבים
כל הקטגוריות:
יש לך מוצרים להשכרה?

הצטרף עכשיו לאתר ההשכרה של ישראל, הפרסום באתר כרגע ללא עלות.

איזה כלי עבודה אתם מחפשים להשכיר?