השכרת מכונת חיתוך קרמיקה

טכנו אבי לוגו
טכנו אבי
מחיר ליום השכרה
החל מ- 185 ₪
WhatsApp Image 2024-02-13 at 12.24.28
השכורית
מחיר ליום השכרה
--
מכונת חיתוך קרמיקה 128 95 להשכרה מבית שמש עם אפשרות למשלוח עד הלקוח. השכרה מביתר
WhatsApp Image 2024-02-13 at 12.24.28
השכורית
מחיר ליום השכרה
החל מ- 100 ₪
User Image
רפי פורטל
מחיר ליום השכרה
החל מ- 100 ₪
מכונת חיתוך קרמיקה מגיעה בשני גדלים שונים לחיתוך אריך עד 60\120 ס"מ יש אפשרות למשלוח.
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
מחיר ליום השכרה
החל מ- 200 ₪
טוען עוד כלי עבודה

השכרת מכונת חיתוך קרמיקה היא פתרון אידיאלי לעסקים\אנשים  שצריכים לחתוך קרמיקה אך אין להם צורך לרכוש מכונה כזו באופן קבע, או שהתקציב שלהם עדיין לא מאפשר רכישה כזו. עם מכונת חיתוך קרמיקה להשכרה, עסקים יכולים לבצע את העבודה במהירות וביעילות מבלי להתחייב לעלויות גבוהות שלא בטוח יחזירו את עצמן. 

מכונות לחיתוך קרמיקה להשכרה – עבור קהל יעד רחב

השכרת מכונת חיתוך קרמיקה מאפשרת לעסקים לחסוך סכומי כסף משמעותיים, בשל העובדה שהתשלום המתבצע שווה ערך בדיוק לשימוש שנעשה בכלי. אפשרות שירות זו מקלה מאוד על נותני השירות לעמוד בקצב צרכי הייצור שלהם ולהישאר תחרותיים בשוק. יתר על כן, השכרת מכונת חיתוך קרמיקה מספקת לעסקים גישה לתכונות וטכנולוגיות מתקדמות שקשה מאוד להשיג באופן עצמאי ופעמים שהעלויות הכרוכות בכך כבדות מאוד.

ישנו קהל נוסף שפלטפורמת השכרת מכונות חיתוך קרמיקה עשויה להתאים לו – בעלי עסקים שמשוועים למקום אחסון נוסף עבור כלי הייצור שלהם. את המכונה הזו ניתן לשכור עבור טווח זמן קצר וארוך ולהחזיר אותה מיד בתום השימוש. אופן שימוש זה הרבה יותר קל מאשר אחסון ארוך טווח וקבוע במחסן הציוד.

מתי צריך להשתמש במכונה לחיתוך קרמיקה להשכרה?

מכונות חיתוך קרמיקה משמשות בדרך כלל לחיתוך ועיצוב חומרים קשים כגון קרמיקה, פורצלן, זכוכית ואבן. מכונות אלו נועדו לשמש לטובת חיתוך ועיצוב מדויקים של חומרים אלה, ולעיתים קרובות הם משמשים בתעשיות כגון בנייה, ייצור אריחים ואומנות.

ישנם 4 שימושים מרכזיים שבעבורם מומלץ לשכור מכונה לחיתוך קרמיקה:

  1. חיתוך חומרים קשיחים – מכונות חיתוך קרמיקה מיועדות לחתוך חומרים קשיחים שקשה לחתוך בכלים אחרים, כמו אריחים או אבן.
  2. חיתוכים מדויקים – מכונות חיתוך קרמיקה להשכרה מהוות אמצעי לחיתוך מדויק שיכול לחתוך חומרים לצורות וגדלים ספציפיים בדיוק רב.
  3. חיתוך נפח גדול של חומר – אם אתם צריכים לחתוך נפח גדול של חומר, מכונת חיתוך קרמיקה להשכרה יכולה לעזור לכם לעשות זאת ביעילות ובמהירות.
  4. יצירת עיצובים מורכבים – ניתן להשתמש במכונת חיתוך קרמיקה להשכרה עבור יצירת עיצובים וצורות מורכבות בחומרים. שימושים אלה יכולים להיות נפוצים בתעשיות כמו ייצור אריחים ואומנות.

עם זאת, חשוב לציין שמכונות חיתוך קרמיקה עלולות להיות מסוכנות אם לא נעשה בהן שימוש נכון. ההמלצה החמה שלנו היא לפעול תמיד לפי הוראות היצרן והנחיות הבטיחות בעת השימוש בכלים אלה.

דגמי מכונות לחיתוך קרמיקה להשכרה

לפני שאתם בוחרים בחברה להשכרת מכונת חיתוך קרמיקה, חשוב שתכירו את הדגמים השונים המובילים כיום בשוק זה:

  1. הדגם הראשון הוא, מכונת חיתוך קרמיקה Sigma 120, אשר תוכננה במיוחד לחיתוך קרמיקה, פורצלן, גרניט וסוגים שונים של אריחים בגודל של עד 120/130. 
  2. דגם נוסף מהשורה הראשונה הוא מכונת החיתוך Montolit, שהיא מוצר מוביל בתעשיית הקרמיקה. המכונה הזו מאופיינת במשקל קל, כוללת מנגנון שימון מובנה, ומציעה מגוון רחב של אפשרויות חיתוך, כולל רצועות צרות, זוויות חיתוך שונות, חיתוכים ישרים ואפילו חיתוך באריחים קשים.
  3. מכונת חיתוך קרמיקה, זכוכית ופסיפס מבית JOKOSIT, היא מכונה ידנית ברמה הגבוהה ביותר. המכונה מיועדת לביצוע חיתוכים ישרים רגילים, גם בזכוכית ופסיפס, וחיתוכים אלכסוניים עד 63 ס"מ.
  4. הדגם האחרון הוא, מכונת החיתוך Kristal Topaz 3M. זוהי מכונת חיתוך ברמה גבוהה המתאימה למגוון רחב של שימושים, לרבות אורכי חיתוך בזוויות שונות, תוצרת המותג קריסטל.
מה תרצו להשכיר?
קרוואנים
קרוואנים
ציוד לאירועים
ציוד לאירוע
פיגומים
פיגומים
פוד טרק
פוד טרק
נגררים
נגררים
נגרר קירור
נגרר קירור
מתנפחים
מתנפחים
מכונות מזון
מכונות מזון
כלי עבודה
כלי עבודה
גנרטורים
גנרטורים
גינון
גינון
במות הרמה
במות הרמה
אוטו קרוואן
אוטו קרוואן
אוהלים
אוהלים
רכבים
רכבים
כל הקטגוריות:
יש לך מוצרים להשכרה?

הצטרף עכשיו לאתר ההשכרה של ישראל, הפרסום באתר כרגע ללא עלות.

איזה כלי עבודה אתם מחפשים להשכיר?