השכרת פיגומים

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
300 ₪300 ₪
אזור שירות
סנן לפי מחיר
300 ₪300 ₪
אזור שירות

כשמדברים על 'פיגומים' למעשה מתכוונים לאותו מבנה זמני המשמש בבנייה ובתעשיות אחרות ולרוב מקיף את הבניין בו נעשית העבודה. מטרת מבנה זה היא לספק לעובדים פלטפורמה יציבה ומאובטחת לעבודה בגובה, וכן לסייע להם בגישה לאזורים שקשה להגיע אליהם בצורה רגילה. פיגומים מורכבים בדרך כלל מצינורות מתכת, אביזרי מתכת וקרשים שתכליתם לייצר משטח עבודה המאפשר לעובדים לבצע את מלאכתם בצורה נגישה, יעילה ובטוחה.

השכרת פיגומים מהווה דרך חסכונית לקבלנים לבצע את עבודתם בצורה בטוחה ויעילה, ללא צורך לרכוש ולתחזק ציוד פיגומים משלהם. בנוסף, חברות השכרת פיגומים מספקות בדרך כלל שירותי הובלה, התקנה ופירוק, מה שהופך את תהליך השכרת הפיגומים לקל ונוח יותר עבור הלקוחות שלהם. מעבר לידע הטכני, חשוב לדעת שתחום הבטיחות של העובדים הוא קריטי ביותר והוא חלק בלתי נפרד מהצלחה של פרויקט בנייה או שיפוץ. על תקנות הבטיחות בעבודה עם פיגומים תוכלו לקרוא באתר של מכון התקנים הישראלי.

איזה סוגי פיגומים להשכרה יש כיום?

למעשה ישנם סוגים רבים של פיגומים להשכרה הנפוצים כיום בקרב קבלנים ואנשי מקצוע העוסקים בתחום הבנייה. לכל פיגום יש את היתרונות וההתאמות שלו, אך ברוב המקרים נוכל למצוא את הפיגומים הבאים:

  1. פיגום חמורי – פיגום זה נחשב לקטן מימדים עם משקל נמוך, מה שנותן לו יתרון בהיבט של הניידות. החיסרון שלו הוא שהיציבות שלו פחות גבוהה משל שאר הפיגומים.
  2. פיגום עצמאי – פיגום זה מכונה גם "פיגום מגדל" ולמעשה הוא מהווה מעין יחידה עצמאית בלתי תלויה במבנה. את הפיגום הזה נוכל למצוא בשתי פלטפורמות: הפיגום הקבוע והפיגום הנייד, כשההבדל העיקרי ביניהם הוא ביכולת הניידות של הפיגום הנייד המתבצעת באמצעות גלגליו.
  3. פיגום זקפים – סוג פיגומים להשכרה זה נפוץ בעיקר באתרי בנייה שונים. פיגום זקפים מורכב משני טורים של זקפים מעץ או ממתכת כאשר מעליהם מונחים משטחי העבודה.
  4. פיגום שילוח – פיגום זה מאופיין בכך שהוא מעוגן אל המבנה וגם בולט מחוצה לו. בפיגום זה נעשה שימוש לרוב עבור קליטת ציוד וחומרים שיורדים מהעגורן אל העובדים הנמצאים במפלס של הפיגום.
  5. פיגום זיזי – פיגום זה זכה לשמו בגלל משטחי העבודה שלו שמונחים מעל זיזים שמחוברים אל המבנה עצמו. בסוג פיגום זה נעשה שימוש לרוב עבור הקמת טפסות מתועשות.
  6. פיגום תלוי – פיגום זה תלוי מהחלק העליון של מבנה השיפוץ או הבנייה ולרוב הוא משמש עבור מבנים גבוהים לטובת ביצוע עבודות הקשורות למעטפת המבנה.
  7. פיגום ממוכן – מה שמיוחד בפיגום ממוכן הוא שניתן להגביה ולהוריד אותו לפי גובה העבודה הנדרש, זאת באמצעות מנגנון הגבהה ייחודית. סוג פיגום להשכרה זה מתאים לעבודות שמבוצעות בהדרגה.

פיגומים להשכרה – כמה זה עולה?

סוג פיגום / מחיר מחיר השכרה ליום: מחיר השכרה לשבוע: מחיר השכרה לחודש:
גובה דריכה – 2 מטרים (גובה עבודה 4 מטרים) החל מ-250 ₪ החל מ-750 ₪ החל מ-1600 ₪
גובה דריכה – 3-4 מטרים (גובה עבודה 5-6 מטרים) החל מ-350 ₪ החל מ-850 ₪ החל מ-1900 ₪
גובה דריכה

5-6 מטרים

(גובה עבודה 7-8 מטרים)

החל מ-400 ₪ החל מ-950 ₪ החל מ-2200 ₪

 

לוגו-אבגל
מסגריית אבגל
השכרת פיגומים
מחיר ליום: 300 ₪
פיגום נייד להשכרה ומכירה
טוען כלי עבודה נוספים