השכרת כלי עבודה באשדוד

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
100 ₪1,400 ₪
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
100 ₪1,400 ₪
אזור שירות
אזור שירות

השכרת כלי עבודה באשדוד-
רוצים לבנות פרגולה? שולחן חדש? דק? ללמוד לגבס? לשפץ את הבית? מה שלא תרצו לעשות ! את השכרת כלי העבודה באשדוד כדאי לכם להשכיר ברנט איי אל.

מהם כלי עבודה?

בשביל כל פרויקט שהוא נזדקק לכלי העבודה המתאימים למדיום ולמקצוע- לעבודות בעץ נזדקק לכלי נגרות, לריצוף מחדש נזדקק לקודחות ומסתובבות תעשייתיות ולשיפוץ כללי נזדקק לכל השאר. ברור מאליו שלא לכל פרויקט שווה להשקיע את האמצעים הכלכליים בקניית ציוד מקצועי וחדש- במיוחד בפרויקטים נקודתיים כמו שיפוץ רצפות בבית. הדוגמא של הריצוף היא דוגמא מצוינת לסיטואציה שבה כדאי להשכיר ציוד ולא לקנות: מדובר בפרויקט נקודתי שיקרה אולי פעם אחת בחיים של המשפץ המתחיל, כלי העבודה הם יקרים ומסורבלים ושוב כאמור כנראה נשתמש בהם רק לפעם אחת- פשוט לא משתלם להשקיע בקנייה של ציוד יקר מאוד בשביל פרויקט קצר, עדיף להשכיר בפחות כסף כלים יותר איכותיים ולהחזיר אותם אחרי גמר השיפוץ.

 

מה צריך ומאיפה משכירים?

לכל פרויקט נזדקק לכלים שונים וספציפיים, בהמשך נסביר על מה נצטרך למה. לא משנה איזה פרויקט תעשו או לאילו כלים תזדקקו אנחנו ממליצים על השכרת הציוד מאתר רנט איי אל- https://rent.org.il, באתר תוכלו למצוא את כל כלי העבודה שיש. לפני שנרוץ להשכיר את כל הכלים באתר כדאי שנבין אילו כלים נצטרך לאיזה פרויקט. כדי להבין מה הכלים המתאימים לאילו פרויקט כדאי שנבדוק שלושה דברים- באילו חומרים אנחנו עובדים, מה אנחנו מחפשים לעשות איתם ומה התקציב שלנו. לחלק מהפרויקטים נוכל להסתדר עם כלים ידניים ומעט עבודה קשה ולחלק מהדברים נזדקק לכלים מקצועיים ויקרים. כדי להבין מה אתם צריכים כדאי שתסתכלו על מדריכים ברשת או שתתייעצו עם איש מקצוע ורק לאחר מכן חפשו אחרי משכירי הכלים.

 

למה דווקא רנט איי אל?

השכרת כלי עבודה עדיפה על קנייתם ברוב המקרים משלל סיבות: ענייני שטח אחסון, מחיר הציוד המקצועי והאיכותי, ההבנה במותגים ובמוצרים השונים, הצורך הלא-תכוף בכלים ועוד. מלבד היתרונות הרבים של השכרה (מגוון האפשרויות, איכות הכלים, החלפות הציוד המהירות בין פרויקט לפרויקט) קיימים גם היתרונות הספציפיים של הפלטפורמה המדהימה של רנט איי אל. רנט איי אל הוא אתר אינטרנט שמרכז במקום אחד אלפי משכירי ציוד שמציעים את שירותיהם, הפלטפורמה מאפשרת למשכירי ציוד מכל הסוגים להציג את המוצרים שלהם והאתר בנוי כך שתוכלו לסנן ולמיין את התוצאות לפי מחיר, ביקורות, סוג ציוד והכי חשוב מיקום- כך שלדוגמא אם אתם גרים באשדוד תוכלו לחפש אחר אנשים ועסקים שמציעים השכרות באזור אשדוד ולחסוך את החיפוש והטרחה שבנסיעה.

 

מה ניתן לעשות ברנט איי אל?

רנט איי אל הוא פלטפורמה למשכירי כלים שבה הם יכולים לפרסם את הציוד שהם משכירים. באתר קיימת שיטת דירוג, חיפוש לפי מיקום וסוג מוצר כך שהאתר מציע מגוון ענק של משכירים. האתר לא משכיר בעצמו את הציוד אלא מציג משכירים שונים כך שהמגוון ענק גם בסוג הציוד, גם במקומות השונים שמהם ניתן להשכיר וגם בנותני השירות השונים. לסיכום האתר הוא הכתובת המתאימה למשפץ מתחיל, תוכלו למצוא בו מגוון ענק של כלי עבודה להשכרה, ציוד לאירועים, קרוואנים למגורים ואפילו נגררים. היתרונות בהשכרה הם רבים ובמיוחד כשמדובר בפרויקטים מסובכים שדורשים כלים מאוד מסוימים ויקרים. אם אתם מחפשים לפרסם כלים הפלטפורמה נוחה ומקדמת את המשכיר לפי שיטת דירוג, ואם אתם מחפשים להשכיר כלים לעבודות שונות האתר מציג לכם את המידע בצורה נוחה ומאפשר לכם לבחור במשכירים הכי קרובים אליכם

Screenshot_2023-03-29-00-23-47-163_com.whatsapp
FUN KiDS השכרת מתנפחים וציוד לאירועים
השכרת גנרטורים
מחיר ליום: 350 ₪
גנרטור מושתק 4000w
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
השכרת מכונת שטיפה - גרניק
מחיר ליום: 200 ₪
מכונת שטיפה להשכרה קטנה / גדולה .
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
מחיר ליום: 1400 ₪
בובקט להשכרה 1400 שח כולל מפעיל ליום , (לא כולל הובלה)
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
מחיר ליום: 140 ₪
ג'יק מכני ידני להשכרה. להרמת משקלים כבדים עולה לגובה גבוהה יחסית. קיים בשני מידות שונות
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
מחיר ליום: 200 ₪
עגלה לעבודות משתלבות ואבני שפה. קיים ציוד נלווה נוסף להשכרה. איסוף עצמי מעזריקם יש אפשרות למשלוח
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
מחיר ליום: 170 ₪
מחליק ליציקת בטון מגיע עם זרוע באורך 6 מטר. קיימים במלאי מגוון נוסף של מחליקים
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
השכרת כלי גינון
מחיר ליום: 200 ₪
מבריש דשא להשכרה – מיועד להברשת משטחים של דשא סינטטי.
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
כלי עבודה חשמליים
מחיר ליום: 200 ₪
ויברטור לבטון להשכרה – קיימים מספר פריטים במלאי – כלי עוצמתי וחזק. איסוף עצמי מעזריקם
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
כלי עבודה חשמליים
מחיר ליום: 500 ₪
מרסס אספלט להשכרה – מיועד לריסוס חומרי פריימר לפני סלילה – איסוף עצמי מעזריקם. יש אפשרות לכלים נלווים
טוען כלי עבודה נוספים
מה תרצו להשכיר?
כל הקטגוריות:
יש לך מוצרים להשכרה?

הצטרף עכשיו לאתר ההשכרה של ישראל, הפרסום באתר כרגע ללא עלות.