השכרת כלי עבודה באשקלון

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
0 ₪1,400 ₪
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
0 ₪1,400 ₪
אזור שירות
אזור שירות

השכרת כלי עבודה באשקלון

 

אם גם אתם חולמים בגדול, רוצים לנסות תחביב חדש או מתחילים פרוייקט שיפוץ חלומי כדאי שתשמעו קצת על היתרונות בהשכרת כלים…

הקדמה-

כלי עבודה הם עניין יקר, במיוחד כלים מקצועיים ואיכותיים ובטח כאלו שמתאימים לעבודות ספציפיות ומיוחדות. כשמתחילים פרוייקט חדש ומתנסים בעולם השיפוצים עולה כמובן הצורך בכלי העבודה המתאימים, לרוב מדובר בציוד יקר שתופס הרבה מקום וכדי לענות בדיוק על הבעיה הזאת הוקם אתר רנט איי אל. אתר https://rent.org.il/ הוא אתר ייעודי שמציע פלטפורמה לפרסום השכרת ציוד והשכרת כלי עבודה. באתר תוכלו למצוא משכירים שמציעים השכרה של ציוד כמו כלי עבודה, ציוד לאירועים, קרוואנים ונגררים. המשכירים מציעים את הציוד שלהם באתר והשוכרים יכולים למיין את התוצאות לפי מיקום, סוג הציוד ולפי המשכיר עצמו.

 

למה כדאי להשכיר כלים?

היתרונות של השכרת הכלים הם רבות, כלי עבודה הם עניין יקר ומסורבל ולעבודות מסוימות כמו לדוגמא שיוף רצפות מדובר בכלים יקרים וגדולים שתופסים המון מקום וקשים להעברה ממקום למקום. אם מדובר בפרוייקט חד פעמי ולא בבעל מקצוע שמתעסק רצפות כל יום לא כדאי להשקיע את הכסף והמאמץ בקניית הכלים באופן קבוע. ההשכרה עונה על המון בעיות ומציעה יתרונות רבים כגון:

 

  1. גישה לכלים מקצועיים: ההשכרה מאפשרת לכם גישה לכלים יותר איכותיים ומקצועיים משתוכלו להשיג ברכישה. לפעמים למשכירים יש גישה לייבוא איכותי יותר או לכלים יקרים שכנראה תחשבו פעמיים לפני שתרכשו לבד- לכן ההשכרה מאפשרת לכם להשתמש ולעבוד עם כלים איכותיים יותר מהאופציה האחרת.

 

  1. פתרונות אחסון: כלי עבודה הם דבר שדורש מקום אחסון,כשמדובר במברגה או שתיים כנראה שלא תווצר בעיה אבל כלים כמו מסור שולחני, משייפת רצפה, מרתכת ענקית או מיישר עצים הכלים דורשים שטח אחסון רחב. ההשכרה חוסכת לכם את בעיית האחסון כי בגמר השימוש או הפרוייקט לא תשארו עם עשרות כלי עבודה שימלאו לכם את הבית והגינה.

 

  1. מגוון רחב: השכרת הכלים מאפשרת לכם להתנסות במגוון ענק של כלים וללמוד גם קצת על מה אתם אוהבים ומה לא לפני שאתם מתחייבים כלכלית למקצוע החדש. קצת כמו חוג ניסיוו השכרת הכלים מאפשרת לכם הצצה למקצוע ולתחביב מבלי העלויות של קניית כל הציוד המתאים למקצוע. בנוסף ההשכרה מאפשרת לכם להחליף בין כלים שונים בצורה מהירה כך שתוכלו להתנסות במגוון של כלים בטווח קצר.

 

מה זה רנט איי אל?

רנט איי אל הוא אתר להשכרת ציוד שהמציא בחור עם בעיה ופתרון- הוא זיהה בעיה שנתקל בה בתור משכיר ציוד ומשם עלה הרעיון לאתר הגאוני- כמשכיר ציוד השאלה הראשונה שתמיד עלתה מצד השוכר היא איפה אתה יושב? הוא שם לב שלרוב האנשים קל למצוא את המשכיר אבל רוב הבירורים נופלים על עניין המרחק והמיקום, לכן הפונקציה הנוחה ביותר באתר היא סינון המשכירים על בסיס מיקום ההשכרה. כך שמי שגר באשקלון יכול לחפש משכירים בסביבתו הקרובה ובכך לחסוך עניינים של מרחק והובלה.

 

לסיכום-

השכרת ציוד היא אפשרות נוחה לכל מי שצריך כלים או ציוד מיוחד בשביל פרויקט. ההשכרה מציעה יתרונות רבים שאין באופציה השנייה וביניהם המחיר, הנוחות, עניין האחסון, אחזקת הכלים ומגוון הכלים שניתן להגיע אליי בזכות אפשרות ההשכרה. אם אתם רוצים לנסות תחביב חדש מבלי להתחייב, להרים פרויקט שיפוץ מרהיב או להגיע למגוון רחב של כלים איכותיים ההשכרה היא בשבילכם. אתר רנט איי אל קיים כדי לעזור לכם להשכיר מהמקום הטוב והנוח ביותר!

סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
לא צוין מחיר
אביזר מטאטא כביש שמתחבר לבובקט להשכרה. יש אפשרות גם לשכור בובקט עם מטאטא עם או בלי מפעיל. כולל אפשרות להובלה עד אליכם
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
לא צוין מחיר
מזלג לבובקט להשכרה לכל תקופת זמן. מגוון של אביזרים לבובקט להשכרה לכל מטרה. כולל אפשרות להשכרת בובקט עם האביזרים.
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
השכרת כלי גינון
מחיר ליום: 300 ₪
מסור גובה עם מאריך אלומיניום לגיזום וחיתוך עצים בגובה. מגיע עם מגוון אביזרים כגון מסור שרשרת או מגזמת.
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
לא צוין מחיר
פטיש למיני מחפרון להשכרה. פטיש חזק מאוד מגיע עם מתאמים לרוב הכלים. איסוף עצמי מעזריקם ליד אשדוד.
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
לא צוין מחיר
מקדח אדמה לבובקט להשכרה. מגיע בקוטר של 30 ו50 ס"מ. אורך המקדחים 120 ס"מ.
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
מחיר ליום: 350 ₪
סל בטון להשכרה מיועד להובלת בטון למקומות שאין גישה למיקסר. ניתן להרים אותו עם מנוף או עם מלגזה גדולה. פתרון ליציקות בגובה ובמקומות צרים.
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
השכרת פיגומים
לא צוין מחיר
פיגומים להשכרה לכל תקופת זמן. מגוון גדול של סוגי פיגומים להשכרה כולל אפשרות להתקנה אצלכם בשטח. כל הפיגומים מתוחזקים ועם תו תקן בתוקף
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
השכרת פיגומים
לא צוין מחיר
השכרת רגלי בניין ליציקת תיקרות. יש כמות גדולה של רגליים בכל הגבהים כולל כל הציוד הנלווה: חצובות, מאריכים, מתאמים. רגליים תקניות עם תו תקן.
WhatsApp Image 2020-11-25 at 10.40.01
אושר השכרת נגררים
השכרת רתכת
מחיר ליום: 100 ₪
רתכת אלקטרונית להשכרה באשקלון
טוען כלי עבודה נוספים