נגררים להשכרה

לפניכם עשרות נגררים להשכרה – נגררים להשכרה בכל המידות והמשקלים, בפריסה ארצית. חפשו בפילטר שלנו כאן מתחת.

WhatsApp Image 2022-04-14 at 14.07.08
מלה השכרת נגררים
נגרר סגור
מחיר ליום: 190 ₪
נגרר סגור כולל תאורה פנימית מוגן מים. משקל כולל 750 כולל ברקסים. ניתן לגרור עם
WhatsApp Image 2020-11-25 at 10.40.01
אושר השכרת נגררים
נגרר לטרקטורון/רייזר
מחיר ליום: 150 ₪
נגרר ספורט להשכרה מתאים לגרירה ע"י כל רכב
WhatsApp Image 2022-04-14 at 14.07.08
מלה השכרת נגררים
נגרר פתוח
מחיר ליום: 110 ₪
מגודר
אופק הובלה וגרירה
אופק הובלה וגרירה
נגרר לטרקטורון/רייזר
מחיר ליום: 250 ₪
נגרר לטרקטורון או לרייזר
סוויטובוס שקוף
נגרר לטרקטורון/רייזר
מחיר ליום: 250 ₪
נגרר פתוח להשכרה יש גם מתקן לקשירת שלושה אופנועים
WhatsApp Image 2020-11-25 at 10.40.01
אושר השכרת נגררים
נגרר לטרקטורון/רייזר
מחיר ליום: 100 ₪
נגרר לרייזר או לטרקטורונים. נגרר מצויין מחירים מעולים איסוף והחזרה מאשקלון
User Image
נגרר פתוח
מחיר ליום: 249 ₪
נגרר להשכרה מבאר שבע מתאים גם לרכב פרטי
WhatsApp Image 2020-11-25 at 10.40.01
אושר השכרת נגררים
נגרר ספורט
מחיר ליום: 100 ₪
נגרר פתוח להשכרה בפתח תקווה. ניתן להשכיר לכמה שעות או כמה ימים. נגרר 500 ק"ג
טוען נגררים נוספים

השכרת נגרר שמתחבר עם וו גרירה לרכב, משמש אנשים רבים למגוון נושאים, בהעברת מוצר מדירה לדירה, ללא צורך לשלם סכומי עתק למשאית הובלה, או העברת מוצרי מזון בתנאים מתאימים, וכן בהעברת ציוד עבודה, ולמגוון שימושים נוספים. שכאשר תחברו את הנגרר, רכבכם יהפוך להיות משאית הובלה, וכאשר תנתקו את הנגרר, רכבכם יחזור להיות רכב משפחתי וקטן.

מהו נגרר לרכב

נגרר כשמו כן הוא, כלי רכב, אשר אין לו אפשרות הנעה עצמית, אלא הוא מתחבר לרכב ונגרר ע"י מנוע הרכב, הנגרר בדרך כלל ריקה, כך שניתן להכיל כמות רבה של מוצרים, ואפילו כבדים מאוד, כמו מקרר, מכונת כביסה, או סתם מזוודות בנסיעה ארוכה לטיול, הנגרר מתחבר לרכב הפרטי ע"י וו גרירה וכבל, 

התאמת הרכב לנגרר

חשוב מאוד, לפני השכרת נגרר, לבדוק את התאמת הנגרר לסוג הרכב שבו תרצו להוביל, יש 5 פרטים חשובים בהתאמת הרכב הגורר לנגררת.

  1. וו גרירה : דבר ראשון שצריך ברכב הגורר, הוא כמובן וו גרירה, הוו גרירה קיים בחלקו האחורי של הרכב, עלות התקנת וו גרירה איננה כ"כ יקרה, ולפעמים שווה להתקין וו גרירה ולגרור באופן עצמאי, מאשר לשלם להובלה ומשאית, יש לציין שלא בכל רכב אפשר להתקין וו גרירה, ויש לעיין בהוראות הרכב או לשאול את המתקין.
  2. רישיון רכב: גם אם לרכב קיים וו גרירה, חשוב לבדוק, שמעודכן ברישיון רכב, שלרכב קיים וו גרירה, נהג אשר יגרור נגררת ללא אישור ברישיון רכב, נחשב כעבירה על חוקי התעבורה והוא צפוי להיקנס בדו"ח.
  3. בדיקת שקע חשמלי: דבר נוסף שצריך לבדוק, הוא שלרכב הגורר קיים שקע חשמלי, השקע צריך להתאים למתח של 12 וולט, וצריך להיות בו  13 פינים, או לחלופין מצויד במתאם להמרה מ-7 פינים ל-13. השקע מחובר לנגררת מצידו השמאלי.
  4. בדיקת מראות: החוק מחייב, שכאשר יהיה מחובר נגררת לאוטו, המראות צד יהיו תקינות והנגררת לא תסתיר את המראות, בד"כ ברכב ברוחב רגיל לא אמורה להיות בעיה, אם כי תמיד כדרי לבדוק. 
  5. לוחות רישוי אחוריות: יש לוודא שבעת התקנת הנגררת, הלוחית רישוי האחורית של הרכב הגורר גלויות ולא מוסתרות.

קצת עלינו

אתר rent.il הינו אתר המיועד לקשר בין הלקוחות המרוצים, למשכירים, כאשר אדם רוצה להשקיע, וקנה לדוגמא נגרר, אפשרות ההשכרה שלו היא לסביבה המצומצמת והקרובה שלו, משום שהוא לא ישקיע בפרסום מאסיבי, עבור נגרר אחד או שתים שיש לו, (ואם הוא ישקיע בפרסום, המחיר שלו יהיה מאוד מאוד גבוה)  אנחנו בrent.il  מצאנו את הדרך לאגד הרבה משכירים קטנים ואמינים, לאתר אחד גדול, וכך הלוקח יכול לבחור היכן להשכיר, להשוות מחירים, ולבחור  את המוצר הטוב ביותר בשבילו.

אצלינו בrent.il  תוכלו למצוא, מגוון קרוואנים להשכרה, מגוון נגררים, מגוון גדול מאוד של כלי עבודה, ומגוון ענק של ציוד לאירועים. אצלינו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים, והכל במחירים זולים של משקיע פרטי וקטן.

רישיון הנהג ברכב עם נגרר

חוקי התעבורה, קובעים הגבלות מסוימות לכל סוג רישיון בהעמסת נגרר על האוטו, סוג הרישיון כתוב על כרטיס הרישיון, בחלקו השמאלי למטה.

רישיון B: רישיון B זהו רישיון לרכב רגיל ידני או אוטומט, אשר נעשה לאחר שנת 2007, נהג אשר יש לו רישיוןB , רשאי לנהוג ברכב עם נגרר, עד משקל של 1500 קילו סה"כ.

רישיון C: נהג אשר קיבל את רישיון הנהיגה לרכב רגיל קודם 2007, או שעשה לאחר 2007 רישיון מיוחד מדרגת C, רשאי להוביל נגרר עד משקל של 3500 קילו.

רישיון CE: בעלי רישיון נהיגה מסוג EC מותר לגרור משאות ללא הגבלת משקל.

נהיגה בכביש קדימה עם נגררת

כאשר נוסעים קדימה, הנהיגה בכביש עם נגרר היא דומה לחלוטין לנסיעה רגילה ברכב, אלא שבנגרר ללא בלמים, יש לשים לב לשמור מרחק גדול יותר, מהרכב שלפניכם, עקב משקל מוגבר של הנגרר ותוספת זמן מהלחיצה על הבלמים של האוטו עד העצירה המוחלטת של הרכב, הנקרא מרחק עצירה.

נסיעה אחורנית עם נגרר

בנסיעה אחורנית עם נגרר יש מעט קושי, אבל לאחר קצת הרגל, זה אפילו קצת כיף, בנסיעה אחורנית חשוב לזכור דבר אחד בלבד, ההיגוי של הנגרר הפוך מההיגוי בנסיעה אחורנית ברכב רגיל, דהיינו ברכב הנוסע אחורנית ללא נגרר, כאשר מסובבים את ההגה ימינה, החלק האחורי של האוטו נוסע ימינה, וכן בסיבוב שמאלה, החלק האחורי של הרכב נוטה שמאלה, ואילו בנסיעה אחורנית כאשר מחובר לרכב נגרר, זה בדיוק הפוך, כאשר תסובבו את ההגה ימינה, הנגרר יוטה שמאלה, וכאשר תסובבו את ההגה שמאלה, הנגרר יוטה ימינה.

סוגי הנגררים להשכרה:

נגרר פתוח ללא מחיצות: נגרר פתוח ללא מחיצות, זהו נגרר קלאסי שמיועד בעיקר לדברים גדולים, שאין חשש שיפלו במהלך הנסיעה, כמו אופניים, גלשן או אופנוע, כדאי לקשור אותם עם חבלים ליתר ביטחון.

נגרר מרושת או ברזנט: כאשר הנגרר מרושת, או אפילו עם ברזנט, הנגרר יתאים גם לערמת קרטונים, או חפצים קטנים כל שהם, כך שאין חשש שיפלו במהלך הנסיעה. נגרר מרושת אידיאלי להובלת בעלי חיים בנוחות ובבטחה.

נגרר סגור: נגרר סגור מתאים בעיקר לימות החורף, בהם יש חשש שירד גשם במהלך הנסיעה על מוצרים שיכולים להיפגם במים.

נגרר מזון: נגרר מזון זה נגררת המתחברת לאוטו, כולל חשמל, מים, גז, משטח עבודה, ומקרר שתיה וציוד להכנת אוכל, מתאים לקבוצות המעוניינות להכין אוכל בשטח, או למסעדה ניידת.

נגרר קירור והקפאה: נגרר קירור והקפאה, הינו נגרר המתחבר לאוטו, שאפשר לאחסן בו מוצרים הצריכים הקפאה. מתאים ליציאה לשטח, או למסיבה גדולה, כמובן ניתן להשלים בהשכרת מוצרים נוספים ליציאה לשטח באתר rent.il שם תמצאו מגוון רחב של מוצרים מעולים לשטח.

נגרר ספורט: נגרר ספורט, זהו נגרר שיש בו גם מתקן לנשיאת אופניים, או אופנוע, או יאכטה לים, מתאים לאנשים שאוהבים לטייל, בלי לפספס שום חלק בטיול.

נגרר עם בלמים: נגרר עם בלמים זהו נגרר שיש לו אפשרות עצירה עצמית של הנגרר, כך בנסיעה עם משקל כבד, לא יהיה עומס על הבלמים של הרכב הפרטי.

 

משקל המירבי לנשיאה בנגררת

משקל המירבי לנשיאה בנגרר מגוון, ושונה מנגרר לנגרר, הנגררים קיימים החל מ500 קילו משקל מירבי של נשיאה, ועד 3500 קילו משקל נשיאה מירבי,  כאמור בכדי להוביל נגרר של 1500 קילו עד 3500 קילו צריך רישיון מיוחד מדרגת C .

חשוב לציין, שהעמסת ציוד על נגרר יותר מיכולת הנשיאה שלו, מסכנת את הנהג ואת סביבת הנסיעה שלו.

הגבלת הרכב במשקל הנגרר

לא כל הרכבים דומים ביכולת נשיאה של נגרר, ישנה אפשרות לבדוק באינטרנט במשרד התחבורה מהו יכולת הנשיאה של הרכב, ע"י הקשת מספר הרכב, אולם זה אפשרי רק ברכב שעלה לכביש לאחר אפריל 2008, אולם רכב שעלה לכביש לפני אפריל 2008 ניתן לבדוק את יכולת הנשיאה שלו בבדיקת מעבדה בלבד, 

אולם ברישיון וו גרירה לרכב המשקל אמור להיות מצוין שם.

 

מתי כדאי לשכור נגרר

נגרר המתחברת לרכב הפרטי, יכול לשמש אותכם פעמים רבות במהלך חייכם, לחסך לכם כסף רב, והרבה עוגמת נפש.

הובלה קטנה לבית:  בהעברת מוצר גדול מבית לבית, כמו מקרר, מכונת כביסה, וכדומה, כאשר, אין ברצונכם להחסיר יום עבודה בזמן העברה, אולם כאשר תעשו הובלה במשאית, שעות העבודה של המובילים, היא בדרך כלל תואמות לשעות העבודה שלכם, ובהעברה באופן עצמאי, תוכלו לבחור את שעות הנוחות המתאימות לכם ורק לכם, השכרת נגרר זוהי הבחירה הטובה והזולה ביותר.

טיול שטח: גם אם אתם טיילנים מקצועיים, ונוסעים לזמן ממושך לטיול שטח, יש הרבה ציוד, הרבה תיקים, אלי אפילו גנרטור, הנגרר ישפר לכם את רמת הטיול בכמה רמות, ציוד נוסף לטיול בשטח כמו אוהלים, תאורה ומוצרים נוספים ניתן למצוא באתר rent.il.

בעל מקצוע: בעל מקצוע הנותן שירות בבית, ופעמים יש צורך בהרבה ציוד ולפעמים אין צורך, ואיננו רוצה לרכוש נגרר שיצטרך למצוא לה מקום חניה, וטיפולים, השכרת נגרר זהו פתרון אידיאלי בשבילו.

הובלת בעלי חיים: אין יותר מתאים להובלת בעלי חיים מאשר בנגררת, כדאי שהנגרר יהיה מרושתת בכדי שהבעל חיים לא יברח במהלך נסיעה, דבר שיכול לסכן אותו ואת כל התחבורה מסביבו.

הובלת אופנוע וכלי תחבורה קטנים: אם אתם בדרך לטיול שטח ורוצים לקחת אתכם את האופניים, או אפילו בדרך לים ורוצים לקחת את היאכטה לים, או כאשר האופנוע נתקע ולא נוסע, וברצונכם להובילו למוסך אופנועים הקרוב, השכרת נגרר, זהו הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

חניה

מבחינה חוקית אין הגבלה על חניית נגררים, ניתן לחנות את הנגרר בכל חניה ציבורית, וכמובן כאשר החניון בתשלום יש לשלם חניה גם עבור הנגרר.

דבר נוסף שכדאי לדעת בעת חניה אחורית, שכיון שבנסיעה אחורית, כיוון ההגה שונה עם נגרר מאשר עם הרכב, יש לשים לב שבעת חניה אחורית, כאשר תחנו את הנגרר ההיגוי הפוך, וכאשר תחנו את הרכב הגורר, ההיגוי יהיה כמו שאתם רגילים בחניה אחורית.

 

היכן ניתן לשכור נגרר

בrent.il ניתן להשיג מגוון רחב של משכירי נגררים בכל רחבי הארץ, במרכז, בצפון , בדרום, ובשומרון. ברשותנו קיימים מגוון רחב של נגררים בכל המשקלים, החל מנשיאה של עד 500 ק"ג עד נגררים של כושר נשיאה של 3500 קילו. ברשותנו קיימים נגררים במגוון סוגים, נגרר פתוח, נגרר סגור, נגרר ספורט, נגרר לנשיאת מזון, ונגרר למוצרים בקירור. והכל הכל במחירים מעולים.

מהי העלות של השכרת נגררת

מחיר של השכרת נגרר ליום היא החל מ100 ₪ ועד 250 ₪ ליום. זה עדיין מחיר הרבה יותר זול ממה שתצרכו לשלם עבור הובלה מיוחדת עם משאית.

לסיכום

השכרת נגרר משמש למגוון נושאים, החל מהובלת מוצרים לבית, הובלת בעלי חיים, הובלת ציוד לאירועים, הובלת ציוד לטיולי שטח, והובלת ציוד לבעלי מקצוע, ולעוד מגוון דברים, המעלה העיקרית בנגררת היא, שהרכב הפרטי שלך נהפך להיות משאית הובלה, בזמן שהנך מעוניין בלבד, וכאשר סיימת את ההובלה הוא חוזר להיות רכב משפחתי וקטן, ומעלה יותר גדולה היא בהשכרת נגרר כך שאין את העול של הטיפולים, ההחזקה, ובעיקר החניה.

הנסיעה ברכב עם נגרר היא פשוטה מאוד, קלה מאוד, ובעיקר זולה מאוד יחסית לאפשרויות האחרות בהובלת מוצרים.

התאמת הנגרר לרכבכם ולרישיונכם חשובה מאוד, ולכך יש לקרוא את רישיון הוו המחובר לרכבכם, ולהבין את משקל המשא שאותו הנכם מעוניינים לסחוב על הנגררת, ולהתאים את הנגררת לצרכיכם המיוחדים.

נסיעה טובה ובטוחה RENT IL.

מידע מקצועי בנושאי נגררים

כמה משקל מותר לרכב לגרור
מידע כללי
איך בודקים כושר גרירה לרכב?

במידה ויש לכם וו גרירה מותקן תוכלו לראות ברישיון הרכב כמה מותר לרכב שלכם לגרור. בחלק מהרכבים תראו שני משקלים שמתייחסים לשני סוגי נגררים עם

קרא עוד »
נגררים להשכרה לכל מטרה
מדריכים למשכיר
נגררים להשכרה: כל המידע שתצטרכו

נגררים להשכרה כל המידע שתצטרכו – אחד התחומים החמים ביותר בעולם השכרות הציוד. בעולם בו אנשים מעזים לקחת על עצמם פרויקטים במקום להשתמש בחברות שגובות

קרא עוד »