השכרת נגררים באשדוד

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
100 ₪350 ₪
נגרר כולל ברקסים
סנן לפי משקל כולל הנגרר
סנן לפי משקל כולל הנגרר
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
100 ₪350 ₪
נגרר כולל ברקסים
סנן לפי משקל כולל הנגרר
סנן לפי משקל כולל הנגרר
אזור שירות
אזור שירות

השכרת נגררים באשדוד –
אשדוד גדלה מאוד בשנים האחרונות והיא ממוקמת במקום השביעי במספר התושבים. אי לכך, יש להתייחס לעיר אשדוד כאחת הערים הגדולות והדינמיות בישראל. במקביל לגידול האוכלוסייה בעיר, צמחו עסקים רבים והפעילות העסקית בעיר גדלה בהתאם לגודל האוכלוסייה. כמקובל בערים גדולות, קיימת הגירה פנימית של אזרחים, העוברים משכונה לשכונה בתוך רחבי העיר. מעברים אלה, בתוספת הפעילות העסקית הענפה, הביאו לכך שגם שירותי השכרת הנגררים צמחו בהתאמה.

 

מישור החוף הדרומי

 

השכרת נגררים באשדוד נמצאת תחת האזור – מישור החוף הדרומי, אזור בו ממוקמות שתי ערים מרכזיות: אשדוד ואשקלון. אשדוד היא עיר הרבה יותר גדולה אולם, על פי התוצאות באתר רנט איי אל, מספר ספקי השירות העוסקים בנגררים די זהה בשתי ערים אלה. החיפוש אחר נגררים להשכרה באשדוד מביא למספר תוצאות מצומצם יחסית אולם, רנט איי אל, מביא בפניכם את הספקים האיכותיים ביותר.

 

ידע כללי – וו גרירה

 

בבואכם לחפש נגרר להשכרה באשדוד, עליכם לדעת כיצד אתם עומדים לחבר את הנגרר לרכבכם הפרטי. ישנם רכבים פרטיים אליהם חובר וו גרירה מקצועי. וו גרירה ברכב יכול לשמש למגוון די רחב של פעולות כגון: העברת חפצים ורהיטים מדירה לדירה, העברת מוצרי מזון בנגרר סגור ומקורר, העברת ציוד עבודה בינוני ועוד, וכל זאת באמצעות נהיגה ברכב הפרטי שלכם. השכרת נגרר המתחבר לוו גרירה תחסוך לכם הוצאות של הובלה מקצועית הכוללת אנשי צוות, הוצאות דלק ובלאי. מעבר לכך, אתם תבצעו את ההובלה בדרך הבטוחה ביותר, תוך שמירה מוקפדת על הציוד האישי שלכם. ניתן לומר, בעת החיבור של רכבכם הפרטי לנגרר, אתם הופכים אותו למשאית קטנה שתחזור, בתום ההובלה, להיות רכב משפחתי קומפקטי.

 

היום יותר מבעבר

 

נגררים לרכב משמשים אותנו היום הרבה יותר ממה ששימשו בעבר. ניתן לבצע התאמה של נגרר לטובת שימושים פרטיים וגם עסקיים, למגוון די גדול של פעולות והובלות, בהתאם לצרכי המשתמש ומידות הנגרר. נגרר לרכב מהווה פתרון מושלם לכל אדם או עסק, הזקוקים לפתרון שיסייע להם בהובלת ציוד הנחשב לכבד. הנגררים של היום מגיעים במגוון של צורות, גדלים, רמות עמידות וגימור, המשפיעים על איכות הנגרר וייעודו. כך למשל, נגרר ספורט להשכרה מגיע עם רמפה ייחודית ומעקה פתוח, המאפשרים להעביר טרקטורונים או אופנועי ים, בצורה בטוחה.

 

ארבעה סוגים שונים של נגררים

 

הנגררים הנפוצים, אותם ניתן להשכיר גם בעיר אשדוד, מחולקים לארבע קבוצות עיקריות:

 

  • נגררים למשתמש הפרטי – מיועדים למגוון די רחב של פעולות ושימושים פרטיים כגון: גרירת ציוד לקמפינג, ציוד מכני בינוני, ריהוט ביתי וכו'.
  • נגררים למשתמש העסקי – ברוב המקרים מדובר בנגררים סגורים המשמשים לאחסון של סחורה, שינוע סחורות ממקום למקום וכו'.
  • נגררים במשקל כבד – נגררים מחוזקים המשמשים להעמסה ושינוע של משקלים כבדים, הנעים בין 5 ל- 6 טון.
  • נגררים יוצאי דופן – מדובר בנגררים לשימושים ייחודיים כגון: נגרר לקיוסק, נגרר למגורים, נגרר עוקב מים ועוד. המייחד נגררים אלה שניתן להתאימם באופן מדויק ביותר לצרכים המיוחדים של הלקוח.

 

 

חיבור הנגרר לרכב

 

על מנת לחבר את הנגרר לרכב הפרטי שלכם, יש להתקין וו גרירה או תפוח. התקנה זו נעשית על ידי אנשי מקצוע וחשוב להקפיד על כך כדי שההתקנה תעבור את אישור משרד התחבורה. התקנת וו גרירה צריכה להתבצע בהתאמה מושלמת למבנה של הרכב הספציפי ובהתאם להוראות היצרן וללא ריתוך. במקביל לווי גרירה מקוריים המסופקים למרבית דגמי הרכבים, החברות המייצרות נגררים, מייצרות גם ווים לגרירה עבור דגמים ספציפיים של רכבים. ווים אלה עומדים בתקנים בינלאומיים, בסטנדרטים גבוהים ביותר והם עברו בדיקות מחמירות בטרם אושרו להתקנה.

WhatsApp Image 2020-11-25 at 10.40.01
אושר השכרת נגררים
נגרר לטרקטורון/רייזר
מחיר ליום: 150 ₪
נגרר ספורט להשכרה מתאים לגרירה ע"י כל רכב
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
נגרר פתוח
מחיר ליום: 350 ₪
נגרר עד 3500 קילו .
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
נגרר פתוח
מחיר ליום: 200 ₪
נגרר קטן עד 1000 קילו עם מגלשה .
WhatsApp Image 2020-11-25 at 10.40.01
אושר השכרת נגררים
נגרר פתוח
מחיר ליום: 100 ₪
נגרר מצויין להובלות אורך של 2.75 מטר. איסוף והחזרה מאשקלון
WhatsApp Image 2020-11-25 at 10.40.01
אושר השכרת נגררים
נגרר פתוח
מחיר ליום: 100 ₪
נגרר 500 ק"ג להשכרה לכל מטרה. איסוף והחזרה מאשקלון, זמינות גבוהה מחירים נוחים
WhatsApp Image 2020-11-25 at 10.40.01
אושר השכרת נגררים
נגרר לטרקטורון/רייזר
מחיר ליום: 100 ₪
נגרר לרייזר או לטרקטורונים. נגרר מצויין מחירים מעולים איסוף והחזרה מאשקלון
טוען נגררים נוספים