השכרת נגררים בתל אביב

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
100 ₪100 ₪
נגרר כולל ברקסים
סנן לפי משקל כולל הנגרר
סנן לפי משקל כולל הנגרר
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
100 ₪100 ₪
נגרר כולל ברקסים
סנן לפי משקל כולל הנגרר
סנן לפי משקל כולל הנגרר
אזור שירות
אזור שירות

אנשים החלו לעשות יותר דברים בכוחות עצמם ולכן, תחום השכרת הנגררים בתל אביב, הפך לנושא חם והביקוש לנגררים רק הולך ועולה. אתר רנט איי אל מביא בפני גולשיו, נתונים חשובים אודות נגררים בתל אביב ונגררים בכלל. במקום לשלם לחברות מקצועיות עבור שירותי גרירה של ציוד מסוגים שונים, אנשים משכירים נגררים באמצעות המידע שהם מקבלים באתר רנט איי אל ומבצעים את הדברים בעצמם. כך, הם חוסכים הוצאות גבוהות על שירותי גרירה.

 

לחסוך במשאבים

 

שירותי הובלה מקצועיים הם שירותים לא זולים מכיוון שהתשלום כולל לא רק את הנגרר, אלא גם את הוצאות הדלק של הרכב שסוחב את הנגרר והצוות שמבצע את פעולת העמסת הציוד והנהיגה מנקודה אחת לשנייה. נגרר להשכרה יביא מיד לחסכון כספי כתוצאה מכך שאין צורך לשלם על דלק של רכב אחר ובעיקר, לא נדרש תשלום לצוות של פועלים. התשלום עבור השכרת נגרר מתבצע בהתאם לגודל הנגרר ומשך הזמן שבו יהיה הנגרר בשימושכם. אנשים הנדרשים לבצע גרירה באופן שוטף, יחסכו כסף רב על ידי השכרת נגרר וביצוע ההובלה הנדרשת בכוחות עצמם. אתר רנט איי אל יוביל אתכם אל הנגרר המדויק לצרכים שלכם.

 

נגררים בעיר הגדולה

 

השכרת נגררים בתל אביב הפכה לעניין שבשגרה. חברה צעירים רבים, המשנים את מקום מגוריהם אחת לשנה, שוכרים נגרר בתל אביב ומשנעים את מטלטליהם בעצמם, מבלי להסתבך ומבלי לשלם על כך סכומי כסף גדולים. את הנגרר הם יכולים לבחור באתר רנט איי אל, בקלות ויעילות. נגרר להשכרה בתל אביב אינו דבר שמסובך למצא, חברות רבות המשכירות נגררים, הבינו את הפוטנציאל של העיר תל אביב והן מציעות נגררים מסוגים שונים, במגוון מחירים שחלקם מתאימים לכל כיס.

 

רישיון מיוחד

 

מרבית האנשים נוטים לחשוב שעל מנת להשתמש, באופן עצמאי, בנגרר, צריך להחזיק ברישיון נהיגה מיוחד. אולם, הדבר אינו נכון, על פי רוב, הנגררים מתאימים לנהגים בעלי רישיון נהיגה רגיל, לרכב פרטי או מסחרי מסוג B. החוק מחריג את סוג הרישיון למשקלו של הנגרר וכך, רק מי שצריך לבצע גרירה של ציוד שמשקלו הכולל עולה על 1500 ק"ג, נדרש לרישיון מיוחד. העמסות ציוד של אנשים פרטיים שאינם סוחבים ציוד תעשייתי, אינן מגיעות למשקל של 1500 ק"ג. אם בכל זאת עברתם משקל זה, אולי אתם יכולים לבצע את הגרירה בשתי פעימות, חשוב מאוד לקחת אופציה זו בחשבון. כדי להיעזר בנגרר, על הרכב שלכם להכיל תפוח לצרכי גרירה, אליו ניתן לרתום, בצורה בטוחה, את הנגרר.

 

תעשו ספורט

 

נגרר ספורט להשכרה מגיע עם רמפה מיוחדת, המסייעת להעמיס אופנוע ים או טרקטורון. מדובר בנגרר המתחבר לתפוח של רכב פרטי והוא מאפשר גרירה במשקל של עד 500 ק"ג. המידות של נגרר ספורט סטנדרטי הנן: אורך 2.38 מטר ורוחב של 1.35 מטר (הגודל כולל את הרמפה ומעקה פתוח). נגרר ספורט להשכרה מגיע, על פי רוב, ללא בלמים משלו, הוא עשוי שלדה מגולוונת, עץ עמיד במים, מצופה ברצפת דיקט, כימיקלים ושמנים. אתר רנט איי אל, מספק מידע רב אודות נגררי ספורט להשכרה בכל הארץ.

 

רנט בישראל

 

אתר רנט איי אל מציע לגולשים מידע שיסייע להם להגיע לספקי שירות שונים כגון: משכירי נגררים מכל מקום בארץ, קרוואנים לנהיגה עצמית או לגרירה, ציוד מגוון לאירועים וכלי עבודה. מדובר באתר העוסק בהשכרות בלבד ואינו מציע ספקים המוכרים ציוד. כל מודעה המתפרסמת באתר כוללת את פרטי השירות או המוצר להשכרה, את מחיר ההשכרה ואת פרטי ההתקשרות עם המשכיר. מומלץ.

WhatsApp Image 2020-11-25 at 10.40.01
אושר השכרת נגררים
מחיר ליום: 100 ₪
נגרר 500 ק"ג להשכרה בבני ברק. מתאים גם לכל הרכבים הקטנים
WhatsApp Image 2020-11-25 at 10.40.01
אושר השכרת נגררים
נגרר לטרקטורון/רייזר
מחיר ליום: 100 ₪
נגרר 750 ק"ג עם ברקסים מתאים גם לרכב פרטי
טוען נגררים נוספים