כמה מקלות שערות סבתא אפשר לעשות עם ק"ג סוכר?

כמה מקלות שערות סבתא מקילו סוכר

שאלה שהרבה אנשים שואלים כמה מקלות סוכר עושה מכונת סוכר מכל ק"ג סוכר? אז במאמר הבא ננסה לענות על השאלה הזאת שתדעו להיערך בהתאם עם מספיק סוכר.

כמה שערות סבתא יוצא מקילו סוכר?

התשובה היא בין 20-50 מקלות סוכר מכל ק"ג. המספר משתנה בהתאם לכמות הסוכר שאתם מגלגלים על כל מקל. בדרך כלל כל המקלות שמשתמשים הם באותו אורך אז למקל אין כל כך משמעות כמה סוכר הוא יצרוך זה תלוי בכם כמה תגלגלו.

כמה שערות סבתא יוצא מקילו סוכר?

איך לנצל את הסוכר כמה שיותר?

חשוב לשמור על התוף של המכונה נקי כמה שיותר. ברגע שנדבק יותר מידי לצדדים יותר סוכר הולך לפח ולא ניתן לגלגל אותו על המקל. לכן כדאי לעצור מידי פעם ולנקות את ההתוף.

ניקוי התוף של המכונה תוך כדי עבודה

בדרך כלל אנחנו מנקים את התוף תוך כדי העבודה בעזרת מקל סוכר ריק.  פשוט מגרדים את הסוכר שנדבק לדפנות התוף בעזרת תנועות סיבוביות עם המקל של הסוכר. כמובן שמומלץ לפני זה לכבות את המכונה כדי שנוכל לבצע את הניקיון בצורה מיטבית. את הסוכר שמתנקה כדי להוציא עם היד החוצה ולא להשאיר בתחתית התוף.

ניקוי התוף בסיום העבודה:

בסוף העבודה הדרך הכי קלה לניקוי של התוף זה בעזרת מים חמים. לא חייב מים מקומקום אפשר מים מדוד שמש ולשטוף באמבטיה. המים החמים ימיסו בקלות את הסוכר. במידה ותרצו לעבוד שוב עם המכונה כדאי ליבש את התוף כמו שצריך לפני השימוש אחרת הסוכר נדבק.

מכונת שערות סבתא להשכרה-
מכונת שערות סבתא להשכרה-

 

עבודה בטמפרטורה נכונה עם המכונת סוכר

גורם נוסף שמשפיע על צריכת הסוכר זה הטמפרטורה שבה אתם עובדים עם המכונה. הסוכר צריך לצאת בטמפרטורה בנונית. במידה והטמפרטורה תהיה חמה מידי הסוכר יצא מהמכונה כמו קרמל וידבק לדפנות. במידה ונדבק הרבה סוכר שהפך להיות קרמל לדפנות לפעמים כדאי לעצור רגע את השימוש ולנקות את המכונה. הסוכר שנדבק למכונה ידביק אחריו עוד סוכר ויהיה לכם יותר קשה לעבוד עם המכונה כי הסוכר נדבק לצדדים.

עבודה בטמפרטורה נכונה עם המכונת סוכר

לסיכום:

ככל שתעבדו בצורה נכונה ונקייה עם המכונת סוכר תנצלו יותר את המכונת סוכר. מספר המקלות שניתן לעשות עם כל ק"ג סוכר תלוי גם בגודל המקלות שאתם מכינים. הגודל משתנה בדרך כלל לפי גודל הילדים. ככל שהילדים גדולים יותר עושים להם מקלות סוכר יותר גדולות.

אם אתם מחפשים מכונת סוכר להשכרה אתם מוזמנים לחפש באתר ההשכרה של ישראל. תמצאו מגוון מכונות מזון להשכרה בכל חלקי הארץ.

RENT IL
לוח ההשכרה של ישראל

רנט איי אל אתר ההשכרה של ישראל. באתר תתצאו כל מה שרצן לשכור בריסה ארצית. אין סיבה לנסוע רחוק מגוון ענק של ציוד להשכרה מעשרות מפרסמים הכל באתר אחד

הצטרף כבר עכשיו ללוח ההשכרה עם מאגר גדול של השכרות בישראל
מאמרים נוספים בנושא מדריכים למשכיר, מידע ציוד לאירועים להשכרה
השכרת גנרטור רתכת
מדריכים למשכיר

למה חשוב שיהיה לגנרטור מייצב מתח

אנשים פרטיים ובעלי עסקים מסתייעים לא פעם בשירותיהן של חברות להשכרת גנרטורים, מכיוון שהם מעוניינים במכשיר שיספק להם זרימה של חשמל במקרי חירום. בחירה בהליך

קרא עוד »
מה תרצו להשכיר?
קרוואנים
קרוואנים
ציוד לאירועים
ציוד לאירועים
פיגומים
פיגומים
פוד טרק
פוד טרק
נגררים
נגררים
נגרר קירור
נגרר קירור
מתנפחים
מתנפחים
מכונות מזון
מכונות מזון
כלי עבודה
כלי עבודה
גנרטורים
גנרטורים
גינון
גינון
במות הרמה
במות הרמה
אוטו קרוואן
אוטו קרוואן
אוהלים
אוהלים
רכבים
רכבים
כל הקטגוריות:
יש לך מוצרים להשכרה?

הצטרף עכשיו לאתר ההשכרה של ישראל, הפרסום באתר כרגע ללא עלות.