אוטו קרוואן להשכרה

בחרו בקרוואן הרצוי:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
0 ₪1,600 ₪
כולל אפשרות להצבת הקרוואן
סנן לפי משקל הקרוואן
סנן לפי משקל הקרוואן
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
0 ₪1,600 ₪
כולל אפשרות להצבת הקרוואן
סנן לפי קטגוריות קרוואנים
סנן לפי קטגוריות קרוואנים
סנן לפי משקל הקרוואן
סנן לפי משקל הקרוואן
אזור שירות
אזור שירות
מאמר מקיף וענייני על כל הנושא של השכרת אוטו קרוואן בישראל. במאמר תמצאו תשובות למגוון שאלות כגון: מה היתרונות באוטו קרוואן? מה ההבדלים בין קרוואן נגרר לאוטו קרווואן ממונע? כמה עולה להשכיר אוטו קרוואן? למה קשה למצוא אוטו קרוואן לנהיגה עצמית בישראל ועוד.

אם יש לכם את הרצון לצאת לטיול בקרוואן ואין לכם את היכולת להשיג רכב עם וו גרירה ובעל כושר גרירה מתאים. כנראה שאוטו קרוואן הוא הפתרון המושלם עבורכם. בהשכרת קרוואן ממונע תהנו מקרוואן ממנוע שתוכלו לנסוע איתו לאן שתירצו בארץ.

השכרת אוטו קראוון בישראל

בישראל רוב הקרוואנים הם נגררים ויחסית אין הרבה קרוואנים ממנועים להשכרה. באירופה וארצות הברית כל הנושא של אוטוקרוואן (motorhome) הרבה יותר מפותח ואנשים עושים ממש מסעות שלמים עם האוטו קרוואן שלהם מסביב ליבשת.

למה קשה להשיג אוטו קרוואן להשכרה

במדינת ישראל על מנת להשכיר כלי רכב לצד ג' נדרש בעל הרכב לפתוח חברת השכרת רכב בהתאם לכל הדרישות של משרד התחבורה. מבלי לפתוח חברת השכרה אסור על פי חוק להשכיר רכבים. מה גם שהביטוח לא יכסה נזק במידה ובוצעה השכרה של הרכב שלא לפי חוק.

מה ההבדל בין אוטו קרוואן לנגרר?

קרוואן נגרר לא מוגדר כרכב מנועי ולכן במידה ותרצו להשכיר אותו לצד ג' אין כל מניעה או צורך להיות חברת השכרה. לכן בארץ שלנו יש המון עסקים קטנים ובינוניים שמשכירים קרוואנים נגררים.

מינימום 30 כלי רכב כדי להיות חברת השכרה

אחד הקירטריונים בפתיחת חברה להשכרת רכב דורשים במשרד התחבורה לראות רישוי של 30 כלי רכב חדשים בניילון. מבלי זה אין אפשרות לפתוח חברת ההשכרה. מהסיבה הזאת פתיחת חברה להשכרת רכב מנועי הפכה להיות רק לבעלי הון וכך צמצמה את שוק השכרת האוטו קרוואן. הרי גם אם תקנו 30 כלי רכב הכי זולים כגון קיה פיקנטו או יונדאי i10 עדיין תצטרכו מעל 2 מיליון שקל כדי לפתוח חברת השכרה.

כמה עולה אוטו קראוון

אוטו קרוואן העלות שלו גדולה משמעותית מקרוואן נגרר מהסיבה הפשוטה שקרוואן ממונע נצטרך לשלם גם על מכלולי הרכב עצמו. מעבר לכל המכלולים עצמם שיש בקרוואן עצמו.

2 סוגים של רכבים ממנועים שיש בישראל

אוטו קרוואן מיבוא:

יש קרוואנים ממונעים שמגיעים מיבוא מאירופה. בקרוואנים מסוג זה תקבלו אוטו קרוואן מותאם במאה אחוז לקרוואן ממונע. הרכב עוד מהפס ייצור שלו ידעו כבר שהוא הולך להיות אוטו קרוואן ודאגו להכין אותו מראש לכל מה שצריך. רכבים אלו תזהו אותם במבנה החיצוני שלהם שאינו סטנדרטי בנוף.

טווח מחירים של רכבים אלו: 350,000 – 600,000 ש"ח

רכב שהוסף לקרוואן:

פה בארץ יש אפשרות לקחת רכב שמוגדר כמסע אחוד או רכב שמוגדר להסעת נוסעים ולהסב אותם ברישיון למגורים. רכבים אלו נראים בדרך כלל מבחוץ רגילים ורק חדי הבחנה ישימו לב שהרכב עבר הסבה למגורים.

ניתן להפוך מגוון של רכבים לאוטו קרוואן: רכבים מסחריים, רכבי הסעות, משאיות, אוטובוסים ועוד. השקלול של המחיר לאוטו קרוואן כזה מתחלק לשתיים: מחיר קניית הרכב + כמות ההשקעה בהסבה ושיפוץ הרכב. כמובן שרכבים אלו חלק מההוצאות הם על מהנדסים \ יועצים \ מתקינים שנדרש להביא על מנת לקבל רישיון מגורים לרכב.

מה המחיר להשכרת קרוואן ממנוע

מחיר השכרה של כל כלי רכב או ציוד להשכרה מושפע כמובן מערך הציוד שאותו אתם משכירים. אוטו קרוואן המחיר שבעל הרכב שילם כדי להעמיד את הרכב על הכביש שמתגלם במחיר השכירות של הרכב ליום.

בגדול מחיר השכרת אוטו קרוואן מתחיל ב1500 ליום ויכול לעלות או לרדת בהתאם לסוג הרכב או מספר ימי ההשכרה.

תשלום לפי מספר ק"מ

בשונה מקרוואן נגרר רכב ממנוע שנוסע בכוחות עצמו ממקום למקום יש בלאי גם למערכת המנוע הבלמים וכו' ולכן כמו בהשכרת רכב רגיל מחיר ההשכרה ליום כולל הגבלה של מספר ק"מ ובמידה ותעברו את ההגבלה תשלמו מחיר נוסף עבור כל ק"מ שחרגתם מהסכם הראשוני.

תסכמו כמה ק"מ אפשר לנסוע ביום

לכן בהשכרת רכב ממונע כדאי לסכם מראש עם בעל הרכב כמה ק"מ כלול ביום ההשכרה ומה המחיר עבור כל ק"מ נסיעה נוסף. הוצאות של דלק כמובן שהם על חשבונכם ככה או ככה.

חשבו מראש כמה ק"מ אתם מתוכננים לנסוע

בדרך כלל חברות השכרה נותנות ליום טווח של 200-250 ק"מ ליום. במידה ואתם לוקחים את הקרוואן לכמה ימים בדרך כלל זה יוצא שלא עוברים את ההגבלה של הק"מ. ביום הראשון והאחרון נוהגים הרבה בשאר הימים נחים בקרוואן.

איזה רישיון צריך לנהוג על אוטו קרוואן

בישראל מי שהוציא רישיון נהיגה מסוג B אחרי שנת 2006 יכול לנהוג על רכב עד 3.5 טון. מי שהוציא רישיון לפני יכול לנהוג על רכב שמשקלו הכולל עד 4.0 טון.

רוב האוטו קרוואן שמיובאים מחול משקל הכולל שלהם הוא 3.5 טון ככה שכל נהג יכול לנהוג עליהם. מה שכן הקרוואנים בדרך כלל עם גיר ידני.

רכב שהוסב לקרוואן: בדרך כלל ידרש רישיון נהיגה ג' (C1) פה בארץ קשה להשיג רכבים שארוכים וגבוהים מספיק עם משקל כולל של 3.5 טון ולכן רוב הרכבים שבונים הם שוקלים מעבר ל3.5 טון ודורשים מהנהג רישיון מתאים.

השכרת אוטו קרוואן לנהיגה עצמית

כמו שכתבתי בתחילת המאמר השכרה של אוטו קרוואן לנהיגה עצמית דורשת מחברת ההשכרה רישיון ממשרד התחבורה להשכיר כלי רכב ולכן בעלי אוטו קרוואן בעיקר משאיות ואוטובוסים לא מאפשרים להשכיר את הרכב לנהיגה עצמית אלה רק עם נהג שלהם שילווה אותכם לאן שתירצו או שיציב לכם את האוטובוס קרוואן איפה שתירצו.

יתרונות של אוטו קרוואן מול קרוואן נגרר

נתחיל בזה שיש חוויה שונה לחלוטין לנסוע באותו חלל שבו הקרוואן שלכם. הנסיעה הזאת שנוסעים בעצם באוטו שהוא גם הבית שלך לימים הקרובים היא שונה לחלוטין מנסיעה ברכב הרגיל שלכם שמאחורה גורר קרוואן נגרר.

אין צורך ברכב גורר:

למי שאין עדיין ניסיון בגרירה של נגררים כבדים כדי להבין שגרירה של קרוואן זה לא הדבר הכי נוח לנהג ובטח שלא לרכב הגורר. במיוחד עם הקרוואן שקצת גבולי עם המשקל שלו לרכב שגורר אותו. אז גם אם יש לכם רכב שמותקן בו וו גרירה תחשבו פעמיים אם זה שווה לכם לקחת קרוואן ששוקל מינימום 750 ק"ג ולצאת איתו למסע שלא בטוח שהרכב שלכם יסיים אותו.

חווית נסיעה יותר בטוחה ומהירה:

כמו שכתבתי למעלה נסיעה עם אוטו קרוואן הרבה יותר נוחה ופחות מסורבלת. גם במידה ותרצו לנסוע עם הקרוואן לקניות או לעצור באמצע הדרך כל התמרון עם הקרוואן הממונע יותר נוח מאשר קרוואן נגרר.

משלמים פעם אחת אגרות:

בכניסה לחופים ושמורות טבע ברוב המקרים תצטרכו לשלם גם על הרכב הגורר וגם על הנגרר. בקרוואן ממונע תשלמו פעם אחת בכל המקומות כולל בכבישי אגרה כמו כביש 6, 6 צפון, מנהרות הכרמל וכו'

קרוואן גדול ומפנק

לרוב האוטו קרוואן הם גדולים יותר מהקרוואנים הנגררים. בקרוואן ממנוע תהנו משטח פנים גדול יותר שינעים לכם את השהייה בקרוואן.

השכרת קרוואנים ממונעים באתר Rent il

אספנו בשבילכם מגוון של רכבים ממונעים להשכרה. חלקם לנהיגה עצמית וחלקם מיועדים להצבה או לטיול עם נהג של החברה. צרו איתם קשר ותהנו מיופי והחוויות שהטבע יודע לתת לנו.

לוגו אימפאר
אימפאר שטח
אוטו קרוואן להשכרה
מחיר ללילה
1450 ₪
ללילה
מינימום הזמנה 2 לילות
המוטורהום שלנו ל 6 אנשים רישיון ב'. מאובזר מלא ובאיכות ללא פשרות , גיר ידני
לוגו אימפאר
אימפאר שטח
אוטו קרוואן להשכרה
מחיר ללילה
1250 ₪
ללילה
מינימום הזמנה 2 לילות
רכב שטח מיציבושי L200 על הטנדר יש קמפר קרוואן
User Image
ייטב בטבע
אוטו קרוואן להשכרה
החל מ-
1600 ₪
ללילה
מינימום הזמנה 2 לילות
אוטו קרוואן רישיון ב' לנהיגה עצמית. מינימום השכרה 2 לילות
סוויטובוס שקוף
אוטו קרוואן להשכרה
מחיר ללילה
לא צוין מחיר
ללילה
מינימום הזמנה לילה אחד
אוטובוס לימוזין להשכרה לכל מטרה ולכל תקופת זמן.
User Image
אוטו קרוואן להשכרה
החל מ-
800 ₪
ללילה
מינימום הזמנה לילה אחד
משאית קראוון להשכרה באיזור הכנרת. משאית מאובזרת עם כל מה שתרצו
טוען עוד קרוואנים
מה תרצו להשכיר?
קרוואנים
קרוואנים
ציוד לאירועים
ציוד לאירועים
פיגומים
פיגומים
פוד טרק
פוד טרק
נגררים
נגררים
נגרר קירור
נגרר קירור
מתנפחים
מתנפחים
מכונות מזון
מכונות מזון
כלי עבודה
כלי עבודה
גנרטורים
גנרטורים
גינון
גינון
במות הרמה
במות הרמה
אוטו קרוואן
אוטו קרוואן
אוהלים
אוהלים
רכבים
רכבים
כל הקטגוריות:
יש לך מוצרים להשכרה?

הצטרף עכשיו לאתר ההשכרה של ישראל, הפרסום באתר כרגע ללא עלות.