כלי עבודה להשכרה

לפניכם מגוון ענק של כלי עבודה להשכרה. הציוד נמצא בפריסה ארצית אז ככה שלא תצטרכו לנסוע רחוק. חפשו בפילטר כאן לפי סוג הכלים אותם אתם מחפשים, ובאזור הרצוי.

User Image
א.ו הספקה טכנית יבוא ושיווק
מחיר ליום השכרה
החל מ- 350 ₪
User Image
א.ו הספקה טכנית יבוא ושיווק
מחיר ליום השכרה
החל מ- 300 ₪
גנרטור 3500w בנזין –
Louder-Logo-1
Louder
מחיר ליום השכרה
החל מ- 250 ₪
User Image
א.ו הספקה טכנית יבוא ושיווק
מחיר ליום השכרה
החל מ- 250 ₪
מכונת ליטוש בטון
User Image
רפי פורטל
מחיר ליום השכרה
--
Dewalt D25723K משקל: 7 ק"ג כפתור להחלפה בין 3 מצבי עבודה – קידוח, קידוח עם
power tools logo
power tools
מחיר ליום השכרה
החל מ- 180 ₪
כללי הספק מנוע 2.9 קילו וואט יצרן מנוע קווסאקי
טכנו אבי לוגו
טכנו אבי
מחיר ליום השכרה
החל מ- 250 ₪
User Image
רפי פורטל
מחיר ליום השכרה
--
טכנו אבי לוגו
טכנו אבי
מחיר ליום השכרה
החל מ- 290 ₪
הליקופטר להחלקת בטון –
User Image
א.ו הספקה טכנית יבוא ושיווק
מחיר ליום השכרה
החל מ- 350 ₪
נפח מנוע:25.4 סמ"ק משקל:8.4 ק"ג
טכנו אבי לוגו
טכנו אבי
מחיר ליום השכרה
החל מ- 300 ₪
התנעה: סטרטר חשמלי / משיכה ידנית מיישר זרם/מייצב מתח: יש, AVR ווסת מתח אלקטרוני מספר
User Image
Party365
מחיר ליום השכרה
החל מ- 299 ₪
8000 וואט – 350₪ 2500 וואט – 250 תשלום על מילוי דלק בנפרד (10₪ לשעה)
לולילנד
מחיר ליום השכרה
--
מהדקת אדמה להשכרה תוצרת שטל. מצויינת להידוק שטח לפני התקנת דשא סינטטי. איסוף מכוכב יעקב
מוברס-הובלות-והפצה-בכל-חלקי-הארץ-נשמח-לעמוד-לשרותכם-בהובלה-שלכם
דוד בן עיון
מחיר ליום השכרה
החל מ- 300 ₪
הגנרטור של חברת ברונקו המוכרת והידועה באמינותה.
User Image
מחיר ליום השכרה
החל מ- 180 ₪
טכנו אבי לוגו
טכנו אבי
מחיר ליום השכרה
החל מ- 280 ₪
להשכרה גינרטור 9000וואט וגינרטור 7500 וואט
User Image
דון אסאדו
מחיר ליום השכרה
החל מ- 400 ₪
User Image
א.ו הספקה טכנית יבוא ושיווק
מחיר ליום השכרה
החל מ- 300 ₪
מכונת פוליש להשכרה לכל מטרה.
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
מחיר ליום השכרה
החל מ- 200 ₪
WhatsApp Image 2024-02-13 at 12.24.28
השכורית
מחיר ליום השכרה
החל מ- 130 ₪
טוען עוד כלי עבודה

כדי לעבוד היום בתחום הבינוי, הגינון או הבניין – אתם נדרשים להשיג כלים רבים אשר יסייעו לכם לעבוד בצורה טובה ויעילה. במסגרת כך, הרבה פעמים אתם נדרשים לרכוש את כלי העבודה שלכם במחירים גבוהים, אשר לעיתים קרובות אתם לא יודעים אם אכן הרכישה הזו תחזיר את עצמה ותשתלם לכם בטווח הרחוק.

בשביל זה נוצרה פלטפורמת ההשכרה של Rent.il (רנט איי אל). האתר מציע מגוון רחב של אפשרויות להשכרת כלי עבודה, במחירים אשר נקבעים על ידי המשכירים. אתם יכולים למצוא באתר מספר רב של דגמים אשר ניתן לאסוף מאזורים שונים בארץ ובטווחי מחיר שונים. אנחנו ממליצים לכם לעיין בכתבה זו כדי להבין איזה שירות יהיה הכי טוב עבור הצרכים שלכם.

קצת על Rent.il ולמה זה האתר הטוב ביותר עבורכם

אתר רנט איי אל נוצר במטרה יחידה וחשובה – במטרה להנגיש את תחום ההשכרה לפי מיקום גיאוגרפי. במסגרת כך, ניתן למצוא משכירים רבים של כלי עבודה אשר פרוסים בכל אזורי הארץ. כך, אתם לא נדרשים לקנות את המכשירים ולצד זאת אתם לא צריכים לנסוע רחוק ולהתמודד עם מגבלות נוספות. 

החזון של האתר והאנשים אשר עומדים מאחוריו הוא לייצר מסגרת עסקית לאנשים פרטיים שרוצים לייעל את המכשירים שיש להם, ובמקביל – לעזור לאנשים אשר לא רוצים לרכוש כלי עבודה מטעמי מחיר ואחסון, ובנוסף לא רוצים לשכור את הכלים ממוסדות גדולים אשר גובים ביתר. 

בעזרת אתר זה ניתן לקשר בין המשכירים לבין השוכרים של הציוד המבוקש. האתר עוזר לסייע לתמוך בהתנהלות חוזית נכונה, תוך לקיחת ערבות מהשוכרים כדי לוודא ששני הצדדים מתנהגים בצורה ישרה ונכונה. בנוסף, באתר גם צפויים לפרסם חברות השכרה שיש ברשותם מגוון רחב של ציוד, כדי שלא יחסר ציוד מבוקש והוא יהיה זמין בכל שלב, גם בתפוסה יחסית מלאה של כלי עבודה.

השכרת כלי גינון

גינון הוא תחום מרתק, אשר דורש אהבה אמיתית לצמחים ולעבודת האדמה. בין אם אתם אנשי מקצוע ובין אם אתם חדשים בתחום ומעוניינים בכלים לעבודות הבית שלכם – קל להגזים בעת רכישת כלי גינון. 

הכלים הללו יכולים לתפוס מקום רב ולעלות כמויות אדירות של כסף – במיוחד כשאתם לא יודעים מה באמת אתם צריכים עבור הצרכים שלכם. עם זאת, כאשר אתם מתמקדים באילו כלים אתם באמת צריכים ובודקים אלטרנטיבות כמו השגרה – הדבר עשוי למנוע מחסן או בית עמוס בחפצים.

היתרון של אתר Rent.il (רנט איי אל) הוא שהוא מאגד בתוכו כמות רבה של אנשים אשר מחזיקים את הכלים שאתם נדרשים אליהם, אבל מבינים שאין להם צורך תמידי בהם ויכול להיות שמעצם היכולת להשכיר אותם, הם יכולים שלא לצאת בחסרון כיס אשר מאפיין רכישת אמצעי גינון. בהתאם, היתרון המשמעותי הוא שניתן לבחור את האנשים אשר הכי קרובים אליכם ואין צורך לנסוע שעות רק בכדי לאסוף את הכלים אשר נדרשים עבורכם.

הנה מספר דוגמאות לכלים אשר ניתן למצוא במסגרת הלוח באתר רנט איי אל בקטגוריית השכרת כלי עבודה בתחום הגינון:

מכסחת דשא

מי לא מכיר את מכסחת הדשא השימושית? אם אתם אנשי מקצוע שעוסקים בגינון או אם אתם צריכים את המכשיר לכיסוח דשא הביתה, לא ברור שהשימוש בו מצדיק רכישה עצמאית שלו. לכן, אתם יכולים לבקר באתר ולמצוא את המכסחות שהכי טובות עבורכם ועבור הצרכים שלכם. 

היתרון המשמעותי ביותר הוא שניתן למצוא שכן או אדם שגר יחסית קרוב אליכם ופרק זמן ההשכרה לא יהיה ארוך מדי ותוכלו להשכיר את המכסחות במחיר נמוך.

חרמש להשכרה

אחד מהמוצרים שמופיעים המון בלוח ההשכרה הוא החרמש אשר יש לו שימוש רב בגינה. ניתן למצוא מספר אנשים אשר משכירים אותו בתעריפים שונים בהתאם למוצר וכן ממיקומים שונים, אשר מושכים קהל יעד שונה בהתאם לעזור בו המשכירים גרים.

במידה שאתם לא יודעים מה זה, כנראה שאתם מצטרפים לקהילת אנשים רחבה שחושבת שמדובר בחרמש הישן אשר היה נראה כמו סכין עם קצה מעוגל. עם זאת, למעשה מדובר באחד מכלי הגינון המובילים והוא פועל על בסיס חשמל או מנוע בעירה. בהתאם, החרמש נועד לעשות את עבודת קיצוץ הדשא במקומות בהם לא ניתן או שעדיף שלא להשתמש במכסחת דשא.

מגזמות מוטוריות

מטרתן של המגזמות, כפי שאתם יודעים – היא להעניק מראה אחיד ומטופח של גינות. בין אם ציבוריות ובין אם פרטיות. למעשה, באמצעות כך ניתן למנוע מהשיחים, ומהגדרות שבהן מלצמוח בצורה פראית ומבולגנת. אין לנו ספק שבתור אנשים שעוסקים בגינון אתם צריכים להשתמש במגזמות ולכן תוכלו למצוא מגוון רחב של מגזמות בהיצע הרחב שיש באתר

כמובן, ניתן למצוא עוד המון מכשירים אשר רלוונטיים עבור הגינון שלכם; ניתן למצוא אותם ברחבי הארץ וליהנות ממה שיש להם להציע.

הצג את כל הכלי גינון להשכרה »

 

השכרת מכבש

כל מי שעובד איתם יודע כי מכבשים הם עסק לא זול. לכן, יש ערך רב בלשכור מכתש לצרכים שלכם מבלי להחזיק אותו בבית. באתר רנט איי אל ניתן למצוא מגוון מכבשים, רובם מסוג בומג, אשר תוכלו לבחור את המאפיינים שלהם לפי המשימה שאתם מעוניינים לבצע וכן אזור המגורים או העבודה שלכם.

השכרת מכבש בומג יכולה להתאים עבור מספר שימושים. הנה הרשימה שתעזור לכם להבין מה המוצר הטוב ביותר עבורכם:

  • מכבש בומג 65 – מדובר במכבש ידני עבור אדם שנוהג בו. השימוש במכבש זה מתאים לעבודה במקומות צרים כמו שבילים ודרכים קצרות באופן יחסי.
  • מכבש בומג 75 –מכבש בומג 75 הוא ידני ועצמתי מאד. ניתן להשתמש בו לביצוע המשימה במהירות וביעילות מירבית.
  • מכבש בומג 120 – במידה שאתם מעוניינים לבצע עבודות משמעותיות יותר, מכבש בומג 120 הוא המכבש עבורכם. מדובר במכבש נהוג על ידי אדם אשר נחשב מהמקצועיים ביותר בתחום וניתן להשתמש בו לכבישים, סלילת דרכים ומדרכות, הם רק חלק קטן ממה שהכלי מיועד לו ומבצע בצורה מדהימה.

כאמור, אנחנו ממליצים לכם מאד להסתכל על המכבשים המוצעים באתר באופן שיאפשר לכם לשכור אותם לזמן מוגבל, אשר מותאם לכם באופן ספציפי. 

הצג מכבשים להשכרה »

 

השכרת ציוד לבניין

לכל פרויקט בניה יש מערכות וציוד אשר מתאימים לביצוע העבודה הספציפית אותה נדרש לבצע. השגת הציוד המתאים לכל פרויקט מסייעת ביעילות, בטיחות ואיכות בנייה. בגלל זה, חשוב מאד להבין מה הוא הציוד שאתם נדרשים להשתמש בו לצורך המשימות הספציפיות שלכם. 

במסגרת אתר רנט איי אל ניתן למצוא מגוון רחב של ציוד שנועד לעבודות בניין. זאת, לרבות שרוולים לפינוי פסולת ועוד מוצרים רבים כגון במות הרמה, פיגומים עליהם נפרט בהמשך, ועוד.

 

השכרת גנרטורים

בין אם אתם אנשים אשר אוהבים לארח באופן די קבוע אירועים מחוץ לבית או סתם מודאגים מתכולת המקרר שלכם בזמן שקורת הפסקת חשמל – רכישת גנרטור נייד היא רעיון מצוין. עם זאת, לא כל הגנרטורים זהים, וכנראה שכל אחד מכם צריך גנרטור אחר לפי הצרכים שלו והיתרונות הספציפיים אשר הוא מספק.

באתר רנט איי אל ניתן למצוא מספר סוגים של גנרטורים ממגוון רחב של מקומות בארץ – מצפון ועד דרום. כך, למשל, ניתן למצוא:

  • המוצר הבסיסי, הוא כמובן גנרטורים – גנרטורים בעוצמת 2500 וואט ומעלה להשכרה. גנרטורים אלו לרוב בעלי יציאות חשמל והם חזקים ועוצמתיים במיוחד. לרוב המחיר נובע לאור עוצמת הגנרטור והספק אשר משכיר לכם אותו.
  • גנרטור רתכת להשכרהאספקת החשמל בסביבות עבודה שונות נוטה להטריד אנשי מקצוע רבים בשלבי העבודה. זה נכון במיוחד לאנשי מקצוע אשר נמצאים באזורי עבודה מחוץ לגבולות אספקת החשמל העירוניים. בשל כך, מציאת הגנרטור המתאים לרתכת הוא קריטי ביותר. באתר תוכלו למצוא מגוון גנרטורים לרתכת שתהיה אפקטיבית ביותר עבורכם.
  • גנרטורים עם נגרר – אם אתם מתקשים להביא גנרטורים מכיוון שאין לכם אמצעים לסחוב אותם בכבישים ליעד בו אתם עובדים או מבצעים מסיבות ואירועים, אנחנו ממליצים לכם לבחון את האנשים שמציעים גנרטורים יחד עם נגרר. הדבר עשוי לחסוך לכם סרבול ומציאת נגרר באופן עצמאי.

גם בתחום זה ניתן למצוא המון סוגי גנרטורים בעוצמות משתנות ולצרכים שונים אשר יתאימו עבור המטרות הספציפיות שלכם להשכרה.

הצג גנרטורים להשכרה »

 

השכרת פיגומים

כפי שהמתעניינים מבניכם בטח יודעים פיגום, הוא מבנה זמני אשר צוותי הבנייה משתמשים בהם בעת עבודה בגובה. מבנה זמני זה משמש גם כסביבת עבודה מאובטחת מכיוון שהוא מספק לפועלי בניין פלטפורמה יציבה כאשר עובדים בעבודות שאינן ישירות על הקרקע. 

כל השימוש במערכות הפיגומים נעשות באמצעות שימוש בפלטפורמה כבדה אשר מסוגלת לעמוד במשקל של יותר מ-500 ק"ג ולמעשה יכולה למנוע נפילות. בפועל, הפיגומים משמשים בתור מעקה הגנה לעובדים בעבודה בגובה. 

החומרים הבסיסיים אשר מרכיבים את הפיגומים השונים מתאימים לצורת המבנה – כך, יש שוני בין סוגים שונים, למשל פלדה או אלומיניום. פיגומי פלדה נחשבים קצת יותר יציבים ועמידים. לכן, פיגומי פלדה יתאימו למשקלים כבדים ושימשו אתכם במיוחד אם אתם מתעסקים בנשיאת חומרים, כלים ועובדים. 

במידה שאתם מעוניינים בשימוש לצרכים שדורשים אמצעים, כלים ואנשים אשר שוקלים קצת פחות ולא כבדים בצורה משמעותית, ניתן להשתמש בפיגומי אלומיניום. כך, למשל, ניתן להשתמש בפיגומי אלומיניום עבור עבודות במסגרת טיפול במבנים קטנים אשר העבודה שנדרש לעשות בהם, לעומת בניינים למשל, היא פחות אינטנסיבית. דוגמה נוספת יכולה להיות עבודות בפנים הבית.

אנחנו ממליצים לכם להיכנס לאתר ולראות האם הכלים אשר מסופקים שם יכולים להתאים עבורכם ועבור הצרכים הייחודיים שלכם, בהתאם לעבודות שאתם מעוניינים לבצע. יתרה מכך, האנשים אתם שוכרים מהם את המכשירים לרוב הם בעלי ניסיון ולכן סביר להניח שאתם יכולים להתייעץ איתם ביחס למוצרים אותם את משכירים ולהבין אילו פיגומים יהיו טובים ביותר עבורכם. 

הצג פיגומים להשכרה »

 

השכרת כלים חשמליים

הגענו לקטגוריה הכי מבוקשת באתר רנט איי אל. מכיוון שהיא נשמעת יחסית גנרית, נפרט לכם עליה בצורה יחסית רחבה. כאשר מדברים על כלי עבודה להשכרה, כמובן שהכלים החשמליים הם הכלים הנפוצים והנדרשים ביותר למגוון רחב של עבודות. 

במסגרת הקטגוריה ניתן למצוא מגוון כלי עבודה להשכרה אשר ישמשו אתכם לצרכים רבים:

מכונת ניקוי ספות / ריפודים לרכב להשכרה – הרבה אנשים מגיעים לאתר ומבצעים הזמנה של מכונות ניקוי לספה אשר ניתן לנקות באמצעותה גם ריפודים לרכב. הסיבה שמכשיר זה כה מבוקש הוא מכיוון שאנשים רבים מבקשים שינקו את הספות שלהם. בין אם מדובר באנשים אשר רוכשים ספה משומשת ובין אם מדובר באנשים שרוצים קצת להתרענן. מכיוון שמכונת ניקוי ספות היא כלי כבד אשר תופס מקום רב, אנשים לרוב יעדיפו להשכיר אותו מגורם שלישי באופן שיאפשר להם שלא לאחסן את המכונה בביתם. יתרה מכך, ההשכרה היא לפי ימים ולכן לא בטוח שמשתלם לקנות את המכונה, אך לשכור אותה בהתאם לכמות העבודות המתקבלות הוא מתבקש ולפעמים אפילו הכרחי לצורך השתכרות ויצירת רווח בצורה היעילה ביותר.

מכונת שטיפה – לשימוש במכונת שטיפה קיימים יתרונות רבים. בשנים האחרונות, שימוש במכונות שטיפה אף הפך להיות סטנדרט לשטיפה. בין אם מדובר בשטיפה מסחרית ובין אם ביתית. בהתאם, ניתן להשתמש במכונת השטיפה לצורך שטיפת מדרכות, מרפסות וחצרות. 

מרוב שהשימוש במכונות הללו יעיל, אנשים רבים בוחרים לשכור את המכשיר אפילו רק לצורך ניקיון הבית. באופן זה, נחסך כסף רב על מנקים פרטיים. לאור כך, השכרת מכונות שטיפה הוא נפוץ באתר והביקוש למכונה זו גדול. 

מסורים מסוגים שונים להשכרה – ניתן למצוא מסורים רבים להשכרה באתר רנט איי אל. השוני בין המסורים מתבטא הן בצרכים אליהם הם מיועדים והן, כמובן, מהמקומות בהם משכירים אותם בארץ. כך, למשל, ניתן למצוא מסור עץ להשכרה. לצד המסורים אשר מיועדים לעץ, ניתן למצוא מסור שורף אשר מיועד לביצוע חיתוכים מרובעים ישרים ומדויקים. למסור מסוג זה יש להב עגול המחובר לזרוע עם מנוע שמתנדנד למעלה ולמטה. היתרונות בו במיוחד הוא שהוא יכול לחתוך כמעט כל דבר פשוט על ידי הברגה על הלהב מהסוג הנכון.

קונגו (פטישי חציבה) – אם אתם צריכים מקדחה גדולה ועוצמתית, כנראה שאתם מחפשים קונגו. פטיש חציבה זה, הוא למעשה כלי ממונע אשר נועד לביצוע עבודות בנייה ותשתיות רחבות. בשונה מהמקדחה, אשר חודרת אל הסלע בתנועה סיבובית, פטיש החציבה ננעץ ישירות כמו מחט עבה בתוך החומר בו אתם חוצבים, בין אם מדובר בחומרים אשר עשויים מסלע או לחלופין מבטון יצוק.

ויברטור לבטון – אם אתם מעוניינים לרכוש ויברטור לבטון, זה כנראה יעלה לכם כמה אלפי שקלים טובים. לכן, אם אתם נדרשים לעבודה קצרה, אין ספק שהשכרת ויברטור לבטון זה הפתרון האידיאלי עבורכם.  הכלי הזה יעיל עבור עבודה עם בטון, אשר למרות המבנה הלכאורה נוזלי שלו, הוא נוטה להיות צמיג ולכן תערובת הבטון לא מתפזרת בצורה אחידה ולאור כך נוצרים כיסי אוויר. אותם הכיסים נותרים לכודים ולא מצליחים להשתחרר לאור המשקל הרב אשר מופעל עליהם. בהתאם, הם גורמים לפגיעה ברצף ובחוזק המבני של הבטון. בשביל זה קיים ויברטור הבטון. כך, כלי העבודה הזה מייצר רטט חזק באמצעות צינור או מחט, אשר מוחדרים לתוך הבטון, ובאמצעות הגלים שנוצרים, כיסי האוויר משתחררים ונסגרים.

הצג כלים חשמליים להשכרה »

 

לסיכום

אם אתם מעוניינים למצוא כלי עבודה, ואתם לא רוצים לרכוש אותם לאור חוסר במקום או לחלופין צרכים מזדמנים ולא תדירים ועקביים – אנחנו ממליצים לכם בחום להסתכל על כלי העבודה להשכרה אשר מוצעים בחברת רנט איי אל. האתר משמש כמתווך אמין וזול, אשר מפגיש בין המשכירים אשר הם בעלי הציוד לבין אותם השוכרים. יתרון נוסף ומשמעותי, למעט איכות המוצרים, המחירים המוצעים באתר והיכולת לנהל חוזים בצורה אמינה, הוא הפריסה הארצית של אותם משכירים ברחבי הארץ. כך, אתם לא נדרשים לנסוע מקצה הארץ לקצה השני ויכולים ממש להשכיר לפי הנוחות שלכם, הכוללת קרבה לביתכם או לבית העסק שלכם. 

ההמלצה הכי טובה שלנו תהיה להיכנס לאתר, לעיין בו ולראות את מכשירי העבודה המוצעים בו לצד המחירים בהם המשכירים מציעים את אותם כלי עבודה. אנחנו בטוחים שתמצאו אתם הכלים שאתם מחפשים במחיר אטרקטיבי במיוחד. בהצלחה!

מידע מקצועי בנושאי כלי עבודה

השכרת גנרטור רתכת
מדריכים למשכיר
למה חשוב שיהיה לגנרטור מייצב מתח

אנשים פרטיים ובעלי עסקים מסתייעים לא פעם בשירותיהן של חברות להשכרת גנרטורים, מכיוון שהם מעוניינים במכשיר שיספק להם זרימה של חשמל במקרי חירום. בחירה בהליך

קרא עוד »
השכרת כלי עבודה
מידע כלי עבודה להשכרה
השכרת כלי עבודה – גם לבעלי מקצוע

כולם יודעים שהשכרת כלי עבודה לבעל מקצוע שיוכל לעשות את עבודתו נאמנה ובצורה מקצועית הוא זקוק לזמינות של כלי עבודה ברמה גבוהה. ככל שכלי העבודה

קרא עוד »
מה תרצו להשכיר?
קרוואנים
קרוואנים
ציוד לאירועים
ציוד לאירוע
פיגומים
פיגומים
פוד טרק
פוד טרק
נגררים
נגררים
נגרר קירור
נגרר קירור
מתנפחים
מתנפחים
מכונות מזון
מכונות מזון
כלי עבודה
כלי עבודה
גנרטורים
גנרטורים
גינון
גינון
במות הרמה
במות הרמה
אוטו קרוואן
אוטו קרוואן
אוהלים
אוהלים
רכבים
רכבים
כל הקטגוריות:
יש לך מוצרים להשכרה?

הצטרף עכשיו לאתר ההשכרה של ישראל, הפרסום באתר כרגע ללא עלות.

איזה כלי עבודה אתם מחפשים להשכיר?