השכרת מכונת וופל בלגי

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
0 ₪250 ₪
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
0 ₪250 ₪
אזור שירות
אזור שירות

השכרת מכונת וופל בלגי

 

מכונת וופל בלגי מורכבת משתי פלטות אינטנסיביות, עשויות ברזל יצוק, מעליו ציפוי טפלון איכותי. המכשיר כולל גוף חימום חזק המאפשר את הכנת הוופל בצורה יעילה ומהירה. גוף החימום מחמם את הפלטות, לתוכן יוצקים את בלילת הוופל הבלגי, הנאפה תוך דקות ספורות. מדובר במכונה פשוטה מאוד לתפעול והיא איננה דורשת כל ידע טכני מכל סוג שהוא. החברות העוסקות בהשכרת מכונת וופל בלגי מעניקות ללקוחותיהן שירות תמיכה טלפוני, במידת הצורך, למרות שהדבר ממש נדיר.

מכונת וופל בלגי להשכרה בירושלים
מכונת וופל בלגי להשכרה בירושלים

 

אטרקציה לכל אירוע

 

ענף האירועים אוהב אטרקציות ומכונת וופל בלגי להשכרה מהווה אטרקציה בכל אירוע אליו תגיע. מדובר באטרקציה טעימה במיוחד והריחות העולים מן המכונה מייצרים שובל של אנשים המבקשים לטעום מהפלא הקולינרי, הפשוט והמוצלח מאוד הזה. דוכן וופל בלגי באירוע יכול לתת שירות ל- 50 אנשים כל שעה וזה לא מעט. השכרת מכונת וופל בלגי על מקל מתחברת בצורה פשוטה לחשמל וכל מה שנשאר זה לתפעלה בהתאם להוראות ההפעלה המצורפות אליה. הפעולה החשובה ביותר היא מילוי הבלילה ממנה מיוצר הוופל הבלגי ולאפות במשך מספר דקות, על פי הוראות היצרן.

 

מכונת וופל בלגי רוויה ביתרונות חשובים

 

מכונת וופל בלגי על מקל הנה בעלת יתרונות מרובים כגון: מדובר במכונה היודעת לעבוד תחת מאמץ ולספק שירות יעיל, אמין ומהיר. בנוסף, גוף החימום של המכונה מספק אנרגיית חימום גבוהה וטובה לייצור הוופל ברמת האיכות הגבוהה ביותר, המכונה מגיעה עם שכבת טפלון המונעת הדבקות של הבלילה לפלטה, למרות שהמכונה זקוקה לכמות אנרגיה גבוהה היא איננה מייצרת עומס על לוח החשמל והיא מכונה מקצועית ואמינה, העשויה מחומרים איכותיים במיוחד. יש לציין, לפני יציקת הבלילה על הפלטה יש להשפריץ מעט שמן.

 

מכונת וופל בלגי בצורות שונות

 

מכונת וופל בלגי מגיעה במגוון צורות כדלקמן – מכונת וופל בלגי על מקל קונוס, מכונת וופל בלגי מרובע ומכונת וופל בלגי על מקל רגיל. אין שום הבדל בצורת הפעולה או בטעם של הוופל היוצא מכל אחת ממכונות אלה. ההבדלים היחידים בין המכונות נמצאים בכמויות, מכונת וופל בלגי על מקל מייצרת בין ארבעה לשישה וופלים בו זמנית ומכונת וופל בלגי מרובע, מייצרת ארבעה וופלים בו זמנית. בבואכם לשכור מכונת וופל בלגי עליכם לשים לב בעיקר להתאמה בין כמות האורחים לסוג המכונה וכמות הוופלים שהיא מסוגלת לספק כל שעה. במידה ונדרשת לכם יותר ממכונה אחת, קחו בחשבון שתידרשו ליותר ממתפעל אחד כדי לעמוד בכמות הוופלים לה אתם זקוקים בכל שעה של אירוע. כל הפרטים אודות השכרת מכונת וופל בלגי נמצאים באתר רנט איי אל.

 

תנאים סביבתיים

 

מכונת וופל בלגי זקוקה לקו מתח חשמלי ולכן, אם אתם מקיימים אירוע בשטח, עליכם לדאוג לגנרטור שיספק חשמל למכונת הוופל הבלגי. מכיוון שצריכת החשמל של המכונה איננה מייצרת עומס כבד של צריכה, תוכלו לחבר לקו הגנרטור מכשירים נוספים מבלי לדאוג לנפילת מתח. במקום סגור תחברו את המכונה בצורה ישירה לנקודת חשמל הנמצאת בקיר הקרוב ביותר.

 

 

User Image
סיני הפקות
השכרת מכונת וופל בלגי
מחיר ליום: 180 ₪
לולילנד
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 150 ₪
✔️ניתן לרכוש אבקה לבלילה ומקלות בנפרד ✔️אפשרות לעמדת מפעיל המחיר לאיסוף עצמי *בחגים ובמועדים ייחול
User Image
אבי מתנפחים
השכרת מכונת וופל בלגי
מחיר ליום: 200 ₪
מכונת ופל בלגי על מקל להשכרה מגיעה כמובן עם המקלות. יש אפשרות גם לקנות את
User Image
סביון אירועים והפקות
השכרת מכונת וופל בלגי
לא צוין מחיר
User Image
nirevents
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 250 ₪
טוען ציוד לאירועים נוספים
מה תרצו להשכיר?
קרוואנים
קרוואנים
ציוד לאירועים
ציוד לאירועים
פיגומים
פיגומים
פוד טרק
פוד טרק
נגררים
נגררים
נגרר קירור
נגרר קירור
מתנפחים
מתנפחים
מכונות מזון
מכונות מזון
כלי עבודה
כלי עבודה
גנרטורים
גנרטורים
גינון
גינון
במות הרמה
במות הרמה
אוטו קרוואן
אוטו קרוואן
אוהלים
אוהלים
רכבים
רכבים
כל הקטגוריות:
יש לך מוצרים להשכרה?

הצטרף עכשיו לאתר ההשכרה של ישראל, הפרסום באתר כרגע ללא עלות.