השכרת חופות

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
0 ₪0 ₪
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
0 ₪0 ₪
אזור שירות
אזור שירות

במידה ואתם עומדים בפני אירוע חתונה כמפיקי האירוע, או כזוג המתחתן, אתם בוודאי מעוניינים שהחופה שתהיה באירוע, תהיה היפה והמרגשת ביותר שניתן להשיג. מרבית האנשים מאמינים שחתונתם תהיה הראשונה והאחרונה בימי חייהם ולכן, הם רוצים את הטוב ביותר, המבטא בצורה מושלמת את החלום שלהם. היות ולא כל יום מתחתנים, לרובנו, קיימת הסכמה פנימית שאנו מוכנים להשקיע והרבה, באירוע החשוב והחד פעמי הנקרא חתונה. חופה היא נדבך מרכזי בכל חתונה ולכן, אנשים רוצים חופה מרשימה שכולם יזכרו. אי לכך, השכרת חופה היא עניין חשוב ומשמעותי ביותר ויש לקחת את העניין ברצינות רבה.

מדף מלא בעיצובים

דמיינו מדף בסופר עליו נמצאים מוצרים רבים ומגוונים, עכשיו, דמיינו מדף גדול עליו מונחות חופות, בעיצובים שונים, המיועדות לחתונות. כן, קיים בימינו מבחר עצום של חופות, בעיצובים שונים, בצבעים שונים, מחומרים שונים וכל שעליכם לעשות הוא, לבחור את מה שמשקף אתכם ואת רצונכם, בצורה הטובה ביותר. חלק מהחברות העוסקות בהשכרת חופות, מאפשרות לכם אפילו לקבל חופה בעיצוב אישי, המותאמת במיוחד לכם ולאירוע החתונה שלכם. אתר רנט איי אל יציג בפניכם חברות רבות המציעות חופה להשכרה, במגוון רחב של עיצובים ומחירים.

הלחץ קובע חלק מהתוצאה

אחד הדברים הידועים בעולם החתונות הוא שהזוג המתחתן, מרגע שהחליט על תאריך לביצוע האירוע, נכנס ללחץ מטורף, להתרגשות מאוד גדולה ושני אלה עלולים להפריע לו לתפקד כראוי ולקבל את ההחלטות הטובות ביותר שניתן לקבל. אי לכך, מומלץ להיעזר, לאורך כל הדרך, במפיק או מפיקת חתונות שיאתרו יחד אתכם את הספקים, יעזרו לכם לגבש את הקונספט של האירוע, ינהלו משא ומתן בשמכם, מול כל ספק ויורידו חלק גדול מהלחץ בו אתם עשויים להימצא. השכרת חופה לחתונה זה אחד הדברים הראשונים שיש לבחור. עיצוב החופה ישפיע רבות על עיצוב האירוע שלכם והאווירה שתורגש בו.

דוגמאות לעיצובי חופה

בואו נדבר קצת על סגנונות עיצוב של חופות –חופה קלאסית היא לבנה, העמודים שלה קצרים וארבעה אנשים מחזיקים אותם בזמן הטקס. ישנה חופה קלאסית נוספת, מעוצבת הרבה יותר ומהודרת, גם היא לבנה אבל, ארבעת העמודים שלה עומדים על הרצפה, הם לבנים, חלקים ומקנים יוקרה ואסתטיקה למראה. ישנן חופות שהדגש בהן הוא על נפילה של בדים בצבעים ומרקמים שונים בדפנות החופה, כאשר גג החופה מעותר בפרחים צבעוניים וענפים מיוחדים, המקנים מראה טבעי לחופה. לעומת הדגמים הסולידיים הללו, ישנן חופות פומפוזיות יותר כדוגמת חופת  הגזיבו, המתהדרת בגובה מרשים וכיפה מעוצבת ויפה. בנוסף, ישנה חופה יותר עתידנית, הכוללת  ארבעה עמודים מאסיביים, חלולים, בתוכם ממוקמים גופי תאורה, המאירים את העמודים בצורה מרשימה ביותר. על פי רוב, חופה זו לבנה והיא מוארת בגופי תאורה אולטרה סגולים, המקנים מראה בלתי נשכח לחופה כולה. גג החופה מורכב מבדים לבנים, המקבלים בטן מכוונת מלמעלה למטה וגב החופה נראה כמו ווילון מפואר. בנוסף באתר יש חופת במבוק להשכרה במחיר משגע .

יהלום אירועים
יהלום השכרת ציוד
השכרת חופות
לא צוין מחיר
כיסא כלה שמשדרג כל חתונה. אפשרות עם הובלה במחיר מצויין. בגודל 247×165
User Image
אבי מתנפחים
השכרת אוהלים
לא צוין מחיר
מגוון גדול של שמשיות בכל הגדלים. קיימות במלאי מגוון גדול של שמשיות להשכרה בכל הצבעים ובכל כמות.
לוגוו
דור דוד ציוד לאירועים בע"מ
הצעות נישואין
לא צוין מחיר
שולחן בר עגול קוטר 60 – מגיע עם מפה .
לוגוו
דור דוד ציוד לאירועים בע"מ
הצעות נישואין
לא צוין מחיר
4 מוטות במבוק בגובה 2.4 \ 2.2 מטר , ובד חופה מלייקרה לבנה לייצירת חופה אינטימית .
לוגוו
דור דוד ציוד לאירועים בע"מ
הצעות נישואין
לא צוין מחיר
קונסטרוקציית חופה מסנדות גודלה 2.8*2.8*2.2 מטר מגיע עם בד לייקרה.
לוגוו
דור דוד ציוד לאירועים בע"מ
הצעות נישואין
לא צוין מחיר
4 מוטות באורך 6 מטר , מגיע עם בד חופה .
לוגוו
דור דוד ציוד לאירועים בע"מ
השכרת חופות
לא צוין מחיר
חופת במבוק 4 עמודים + בסיסים – מגיע עם בד חופה מלייקרה .
טוען ציוד לאירועים נוספים