מכונת נקניקיות

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
0 ₪250 ₪
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
0 ₪250 ₪
אזור שירות
אזור שירות

השכרת מכונת נקניקיות

 

כמה פעמים שמענו את ההורים שלנו אומרים לנו שנקניקיות זה אוכל לא בריא? אז מה, גם הם היו בכל זאת, פעם או פעמיים בחודש מאכילים אותנו בנקניקיות טובות שילדים אוהבים. בגרמניה למשל, נקניקיות הן מאכל של מבוגרים ולא רק של ילדים, הן מצוינות ליד הבירה ולכן, כולם אוהבים נקניקיות בגרמניה. הדבר מקובל במדינות אירופאיות נוספות. אבל, יותר מכל, ילדים אוהבים נקניקיות וכשמדובר באירוע, אין כל סיבה לא להזמין מכונת נקניקיות שתספק לאורחים את עונג הנקניקייה בלחמנייה.

 

מראה נוסטלגי

 

אירועים הם קודם כל עיצוב מקום מהפרט הקטן ביותר ועד הפרט הגדול והמשמעותי ביותר. אי לכך, השכרת מכונת נקניקיות לאירוע, מהווה אטרקציה יפה, נוסטלגית ומרגשת. מכונת הנקניקיות מזכירה, לאלו מכם שעברו את גיל 30, ימים בהם הלכו עם ההורים ברחוב ובכל פיצוציה וקיוסק הייתה מכונת נקניקיות. הריחות היו נפלאים ואי אפשר היה שלא לבקש מאמא או אבא שיקנו לכם נקניקייה עסיסית בלחמנייה טרייה. באתר רנט איי אל, ניתן למצא מגוון ספקי מכונות להכנת נקניקיות, חלקן קטנות ופשוטות, המתאימות לחמש שש נקניקיות וחלקן, מוארות בצורה יפה, מעוצבות בסגנון רטרו ויכולות להכיל גם 12 נקניקיות. השכרת מכונת נקניקיות לאירוע היא לא רק עניין קולינרי אלא, היא משרתת היטב את עניין העיצוב של דוכני המזון.

 

התוספת שתופסת

 

דוכן נקניקיות הכולל מכונה להכנת נקניקיות מזמין מאוד ולא רק בזכותם של שני אלה. את הדוכן ניתן ורצוי לתפאר בתוספות כגון: כרוב כבוש, קטשופ, חרדל וירקות שונים. מכונת נקניקיות להשכרה מתאימה בעיקר לאירועי יום הולדת לילדים, בת מצווה, בר מצווה וימי כיף שונים.

 

כמה עולה להשכיר מכונת נקניקיות?

 

מחירי השכרת מכונת נקניקיות נעים בין 100 שקלים למכונות הפשוטות ועד 250 שקלים למכונות עם תאורה יפה ופרזנטציה משודרגת. המחיר מתייחס ליום אחד של השכרה. ישנן חברות המספקות שירותי השכרת ציוד מזון לאירועים שיספקו לכם שירותים נלווים רבים יחד עם מכונת הנקניקיות: לחמניות טריות, נקניקיות מסוגים שונים, צוותי תפעול דוכני נקניקיות ושליחות של כל הציוד עד למקום האירוע. באופן כללי, ניתן לומר, השכרה של מכונות מזון מכל הסוגים, איננה דבר יקר והתוספת הרגשית והקולינרית שהן מביאות עמן, גדולות הרבה יותר מעלות ההשכרה.

 

אוכל מגבש

 

אירועים עסקיים הם דבר שבשגרה ובמהלך ימי הקיץ הלוהטים, חברות רבות וארגונים מקיימים ימי כיף, לעובדים ובני משפחותיהם. אחת החוויות הטובות ביותר לימי כיף כאלה, שמטרתם לגבש את העובדים ולספק להם זמן איכות עם המשפחה, היא סביב נושא המזון. כמו שמשפחה אוהבת להיפגש במטבח כך, ייהנו מאוד עובדי החברה להיפגש עם חבריהם למקצוע ליד דוכני מזון אטרקטיביים, המספקים מזון טעים ומהנה. את מטרת המפגש והחיבור, בין העובד לחבריו ובין משפחתו של העובד, למשפחות אחרות, יכולה להשיג, תתפלאו לשמוע, מכונת הנקניקיות. הריחות והמראות יהפכו את דוכן הנקניקיות למקום מפגש מהנה, מגבש ואהוב.

 

 

 

 

 

 

User Image
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 150 ₪
User Image
s events
מכונת נקניקיות
לא צוין מחיר
User Image
nirevents
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 250 ₪
Screenshot_2023-03-29-00-23-47-163_com.whatsapp
FUN KiDS השכרת מתנפחים וציוד לאירועים
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 150 ₪
מכונת נקניקיות
לוגו הכל להשכרה
הכל להשכרה
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 220 ₪
מכונת נקניקיות להשכרה – איסוף עצמי מרמות ירושלים – יש עוד מכונות נוספות ומגוון ציוד לאירועים להשכרה
טוען ציוד לאירועים נוספים
מה תרצו להשכיר?
כל הקטגוריות:
יש לך מוצרים להשכרה?

הצטרף עכשיו לאתר ההשכרה של ישראל, הפרסום באתר כרגע ללא עלות.