השכרת מתנפחים בירושלים

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
0 ₪1,200 ₪
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
0 ₪1,200 ₪
אזור שירות
אזור שירות

חוגגים אירוע לילדים באזור ירושלים? מחפשים להרים את המסיבה? הגעתם למקום הנכון. השכרת המתנפחים של "רנט איי אל" תאפשר לכם לחגוג בצורה הטובה והמהנה ביותר, ותקנה לכם אטרקציה נהדרת שתשפר את האירוע שלכם בכמה רמות, בעזרת האפשרות להשכיר מתנפחים ועוד מנעד רחב של ציוד בירושלים.

הקדמה

לא פשוט לארגן אירועים אינטראקטיביים ומהנים, בטח כשמדובר בילדים. הפרוצדורה גוררת איתה, במרבית הפעמים, צרכים רבים של כלל המשתתפים באירוע – לכל אחד יש את הדרישות שלו, ולכל אחת יש את הרצונות שלה. בשביל לצלוח במטרה זו, רנט איי אל כאן בשבילכם. אנו מציעים השכרת מתנפחים – קונספט שירים את המסיבה שלכם ויעשה את כל משתתפיה מאושרים.

השכרת מתנפחים

מתנפחים הם קונספט שאף פעם לא נמאס – כולנו זוכרים את הימים שבהם היינו צעירים וקפצנו על המתנפחים, ללא דאגות. הילכך, גם בהיותנו בוגרים, המחשבה על שכירת מתנפחים לאירועים שונים מושכת אותנו. אל תופתעו אם תמצאו מבוגרים מקפצים על המתנפחים שהשכרתם, כאילו חזרו לילדות, באירוע שתארגנו. זהו הקונספט שתורם לכל סיטואציה – אין אחד שלא אוהב מתנפחים, ילד או מבוגר.

מדוע להשכיר מתנפחים

האקט של השכרת מתנפחים הינו מעודד, מרענן ומספק. מתנפח כיפי ואיכותי יכול לספק אטרקציה נהדרת לשלל אירועים – מחגיגות יום הולדת, לבריתות, לאירועים משפחתיים ועד לחגיגות לרגל חג או מועדים לשמחה. למעשה, בכל סיטואציה שבה ילדים ינכחו, השכרת מתנפחים הינה אופציה נהדרת בכדי לרומם את האווירה ובכדי להכניס חיים וייחוד לאירוע אותו אתם מארגנים.

מתי להשכיר מתנפחים

כפי שכבר ציינו, השכרת מתנפחים מומלצת בכל סיטואציה בה ילדים מעורבים. המתנפחים יסבו אושר לילדים המשתתפים באירוע, מכל טווח הגילאים – מילד ועד לנער. מעבר לכך, גם מבוגרים יכולים ליהנות מהבאת המתנפחים לאירוע, בין אם בשל הנאת ילדיהם או בגין הנאה אישית בעת שימוש באטרקציה לכיף ולתחושה נוסטלגית של חזרה לילדות.

איך להשכיר מתנפחים

הפעולה של השכרת מתנפחים בירושלים הינה פשוטה ונוחה – זאת באמצעות שירותי האתר רנט איי אל, אשר מאפשר לבעלי ציוד לפרסם ולהשכיר את כל שברכושם לקהל הרחב. לא צריך להסתבך – בסך הכל להיכנס לאתר, לבצע חיפוש תחת מילות המפתח "מתנפחים בירושלים", ולבחור את הציוד הראשון שקופץ לכם לעין.

השכרת מתנפחים בירושלים

כבר הצגנו את הקסם שבלהשכיר מתנפחים בכדי לרומם כל אירוע, בכל מצב. עכשיו נשאלת השאלה – "היכן משכירים מתנפחים בירושלים?". לשאלה זו תשובות רבות – קיימים עסקים רבים, קטנים וגדולים, המציעים את שירותי השכרה אלו. אז איפה כדאי לכם להשכיר, אתם בטח שואלים את עצמכם?

לסיכום

השכרת מתנפחים הינה פעולה מושכלת וחכמה לכל מארגן אירוע המעוניין ליצור חוויה אינטראקטיבית, נוסטלגית ומהנה לכל המשתתפים באירוע. בין אם מדובר במסיבת יום הולדת, במאורע אחר לשמחה, בחגיגת חג או בברית – זהו פתרון נהדר בכדי להסב אושר לכלל המשתתפים באירוע, ללא יוצא מן הכלל. מתנפחים הם תענוג צרוף שמעוררים בנו רגשות עבר עזים, ועל כן מומלץ לנצל עובדות אלו בכדי להוציא את המקסימום מהאירוע שלכם. השכרת מתנפחים בירושלים הופכת לפשוטה יותר עם רנט איי אל.

על "רנט איי אל"

"רנט איי אל" הינו פורטל המרכז בעלי ציוד המעוניינים להשכירו לקהל הרחב. האתר מציע את האפשרות לפרסם את כלי העבודה, המוצרים והאטרקציות השונות שאנשים פרטיים\חברות מעוניינים לפרסם, תוך מתן חשיפה עצומה לכל שמעוניינים להשכירם בכדי להרוויח כסף מהציוד שברשותם. רנט איי אל פועלים גם בירושלים, אך פועלים בכל הארץ – ומקנים את האפשרות לפרסם לכל אדם, מכל מקום, בכל זמן, לכל שמוצר ובכל טווח מחיר.

לוגו הכל להשכרה
הכל להשכרה
השכרת מתנפחים
מחיר ליום: 400 ₪
מתנפחים שמתאימים לבית להשכרה בירושלים -מתנפחים ליום הולדת להשכרה בירושלים- המחירים נעים בין 300 ל 750₪ באיסוף עצמי
לוגו הכל להשכרה
הכל להשכרה
השכרת מתנפחים
מחיר ליום: 300 ₪
מתנפח מגלשה כריש להשכרה בירושלים והסביבה. מחירים טובים!
לוגו הכל להשכרה
הכל להשכרה
השכרת תאורה
לא צוין מחיר
פנס אולטרה סגול עוצמתי ומותאם במיוחד לצבעים זוהרים חזק ואמין במיוחד.
לוגו הכל להשכרה
הכל להשכרה
בובות מתנפחות
מחיר ליום: 280 ₪
בובות ענק מתנפחות בדמות נ נח, אדמו"ר ורבנית.
לוגו הכל להשכרה
הכל להשכרה
תותח קצף להשכרה
מחיר ליום: 1200 ₪
תותח קצף להשכרה מספר אחד בארץ חוויה מושלמת לאירוע.
לוגו הכל להשכרה
הכל להשכרה
השכרת מתנפח עם מים
מחיר ליום: 800 ₪
מתנפח מגלשת מים דגים להשכרה. מידות המתקן 9/4 גובה 4.5 מטר.
לוגו הכל להשכרה
הכל להשכרה
השכרת מתנפחים
מחיר ליום: 650 ₪
מתנפח מגלשת הר טיפוס להשכרה. מידות המתקן 8/3 גובה 3.5 מטר.
לוגו הכל להשכרה
הכל להשכרה
השכרת מתנפח עם מים
מחיר ליום: 800 ₪
מתנפח מגלשת מים דו מסלולית להשכרה. מידות המתקן 9/4 גובה 4. יש אפשרות להובלה ומפעיל.
לוגו הכל להשכרה
הכל להשכרה
השכרת מתנפחים
לא צוין מחיר
מתנפח אקולייזר להשכרה. מידות המתקן 6/6 גובה 2.5 מטר יש אפשרות להובלה ומפעיל.
טוען ציוד לאירועים נוספים