השכרת מכונת שטיפה - גרניק

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
0 ₪350 ₪
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
0 ₪350 ₪
אזור שירות
אזור שירות
כל המידע שתצטרכו לדעת לפני שתיצרו קשר עם מפרסמים שמשכירים מכונת שטיפה

השכרת מכונת שטיפה בלחץ יכולה להיות אופציה מצוינת עבור אנשים המעוניינים לנקות משטחים חיצוניים, כגון סיפונים, פטיו, שבילי גישה ומדרכות. בישראל ישנן מספר חברות המציעות שירותי השכרת מכונות שטיפה בלחץ, כאשר לכל אחת מהן יש את היתרונות שלה. במאמר זה נבחן את נבקש להעניק לכם מעט רק על תחום פופולרי זה, בתקווה שהמידע יסייע לכם בבחירת חברת ההשכרה האידאלית עבורכם.

איזה שימושים ניתן לעשות עם גרניק להשכרה?

  • ניקוי משטחים – מכונות שטיפה להשכרה הן מכשירים מגוונים להפליא שיכולים לשמש למגוון רחב של משימות ניקוי. אחד השימושים הנפוצים ביותר במכונות שטיפה הוא ניקוי משטחים חיצוניים כגון כבישים, פטיו וסיפונים. עם סילוני המים החזקים שלהם, מכונות שטיפה בלחץ יכולות להסיר במהירות ובקלות לכלוך וכתמים מהמשטחים הללו, ולהשאיר אותם נראים כמו חדשים. 
  • ניקוי כלי רכב ורהיטי חוץ – ניתן להשתמש במכונות שטיפה בלחץ גם לניקוי כלי רכב, סירות וריהוט חוץ. הם יעילים במיוחד בהסרת כתמים עיקשים ממשטחי בטון וניתן להשתמש בהם גם להסרת טחב וטחב ממשטחי חוץ.
  • ניקוי חיצוני של מבנים – שימוש פופולרי נוסף למכונות שטיפה בלחץ הוא ניקוי מבחוץ של מבנים. שטיפה בלחץ יכולה להסיר לכלוך וגורמים מזהמים אחרים מקירות הבניינים, ולגרום להם להיראות נקיים ורעננים. הדבר חשוב במיוחד עבור מבנים מסחריים ונכסים להשכרה, כאשר למראה המבנה יכולה להיות השפעה משמעותית על הצלחת העסק. 

דגמי מכונות שטיפה להשכרה – גרניק

Lavor Vertigo 28 מכונת שטיפה זו מיועדת בעיקר עבור ניקיון קירות, מרצפות, אזורים בעלי לכלוך קשיח, מדרגות מטונפות וכל מקום שזקוק לניקיון מסיבי בלחץ מים גבוה. את השימוש במכונה ניתן לשלב גם עם חומרים נוספים ובכך למקסם את יכולת הניקוי שלו.

Total 225 Bar – דגם זה מיועד לשטיפה בלחץ מים גבוה ועוצמתי. מכונה זו מיועדת בעיקר עבור של שטחים גדולים, ריצוף וקירות הדורשים ניקיון יסודי ומסיבי.

High Pressure Gasolin Engine Washer – דגם זה מציג גרניק מקצועי וחזק בעל מנוע בנזין. מכונה זו יכולה לעבוד ללא תלות בחיבור לחשמל. הדגם מתאים באופן מיוחד לעבודת ניקיון חזקה של דקים העומדים לקראת חידוש וצביעה, הורדה של שכבות לכלוך עבות וניקוי רצפות ישנות. כמו כן ניתן להשתמש בדגם זה עבור ניקוי חיצוני של קירות בתים טרם עבודות צביעה.

עלויות השכרת מכונת שטיפה בלחץ

עלות השכרת מכונת שטיפה (גרניק) משתנה בהתאם לשני פרמטרים מרכזיים: הדגם שתבחרו ותקופת ההשכרה בה תבחרו. עם זאת, כדי לתת לכם מושג והערכה לגבי העלויות הכרוכות בהשכרה זו, נציג בפניכם את טווחי המחירים השונים:

  • מכונת שטיפה בלחץ בסיסית במחיר של 150-100 ₪ ליום.
  • ניתן לשכור דגם מתקדם יותר עם תכונות נוספות בעלות של 400-150 ₪ ליום.

באתר שלנו תוכלו לראות לנגד עיניכם את מגוון חברות ההשכרה השונות המציעות שירות של השכרת מכונת שטיפה בלחץ לקהל הרחב. הזינו את פרטי החיפוש החשובים לכם, בצעו השוואת מחירים, צרו קשר עם נותני השירות והגיעו לבחירה הנכונה ביותר עבורכם!

User Image
השכרת מכונת שטיפה - גרניק
לא צוין מחיר
User Image
רפי פורטל השכרת כלי עבודה
השכרת מכונת פוליש
לא צוין מחיר
מכונת פוליש – מכונת שטיפה
WhatsApp Image 2024-02-13 at 12.24.28
השכורית
השכרת מכונת שטיפה - גרניק
מחיר ליום: 150 ₪
גרניק חשמלי להשכרה מבית שמש. אפשרות למשלוח מבית שמש. בנוסף אפשרות לאיסוף עצמאי מביתר עילית.
User Image
א.ו הספקה טכנית יבוא ושיווק
השכרת מכונת פוליש
מחיר ליום: 250 ₪
פוליש לכל עבודת ניקיון –
User Image
א.ו הספקה טכנית יבוא ושיווק
השכרת מכונת פוליש
מחיר ליום: 250 ₪
ניקוי יבש ורטוב, לשימוש פנימי וחיצוני.
טכנו אבי לוגו
טכנו אבי
השכרת מכונת שטיפה - גרניק
מחיר ליום: 250 ₪
160 בר לשימושים כללים
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
השכרת מכונת שטיפה - גרניק
מחיר ליום: 350 ₪
מכונת שטיפה בלחץ גבוה
סולטן השכרת ציוד לוגו
סולטן השכרת ציוד
השכרת מכונת שטיפה - גרניק
מחיר ליום: 200 ₪
מכונת שטיפה גרניק להשכרה. נדרש חיבור לחשמל ומים. מחיר ליום 200 ש"ח. איסוף עצמי מעזריקם
טוען כלי עבודה נוספים