השכרת ציוד לאירועים במודיעין

בחרו בקטגוריה הרצויה:
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר – slider
5 ₪4,000 ₪
אזור שירות
אזור שירות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מחיר - slider
5 ₪4,000 ₪
אזור שירות
אזור שירות

השכרת ציוד במודיעין

בעולם של שירותים במקום מוצרים, אין דבר הגיוני יותר מאשר לשכור את הציוד לאירועים שלכם, במקום לרכוש ציוד רב ללא צורך. השכרת ציוד במודיעין תאפשר לכם לשכור את הציוד הנדרש בנוחות קרובה לבית, הן של לקיחת הציוד והן של החזרתו.

הפלטפורמה להשכרת ציוד חברתית, Rent IL, תוכל לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים, מתי שאתם צריכים, בנוחות קרובה לבית.

מתכננים אירוע

השלב הראשון בכל אירוע, הוא התכנון. בין אם זה אירוע משמח כמו חגיגת יום הולדת, חגיגה משפחתית או בנסיבות עצובות יותר, כמו אירוע של שבעה

התכנון כולל מה מהות האירוע, ואיזה ציוד לאירועים תדרשו. כמובן שמסיבת יום הולדת לילדי הכיתה אינה דומה לאירוע ראש השנה עם החמות שרצוי להרשים.

בנוסף, כמובן יש את את מרכיב התקציב. האם התקציב מאפשר לכם לרכוש את הציוד, במיוחד אם מדובר בציוד בו תשמשו לאורך השנה, או תקציב המיועד להשכרת ציוד לאירוע מסוים בלבד.

רשימת ציוד

לאחר תכנון האירוע, יש לתכנן באופן מדויק יותר, את הסוג והכמות של הציוד לאירועים.

באירועים שונים נדרשים סוגי ציוד שונים, המגוון הוא רחב.

במקרים בהם האירוע לא נערך בבית או כאשר בבית אין מספיק מקום, ניתן לשכור אוהל גדול לאירוע. כמו כן, ניתן לשכור גם מצננים או פטריות חימום, בתלות במזג האוויר בזמן האירוע. באירוע הנערך מחוץ לבית, יהיו מקרים בהם תצטרכו גם גנרטור, לספק חשמל לאירוע.

בכל אירוע נדרש ריהוט מתאים של שולחנות וכסאות, המתאימים לאירוע. בין אם זה יום הולדת בכיתה או אירוע רב משתתפים.

בנוסף, תוכלו לשכור את כל כלי האוכל להם תדרשו, כולל צלחות, כוסות, סכום ומפות, והבונוס, לא תצטרכו להדיח כלים בסוף האירוע.

ברשימת הציוד שסביר להניח תרצו שיהיה באירוע שלכם, אבל לא תצטרכו אחר כך שיישאר במחסן הביתי יהיה ציוד תאורה מקצועי למסיבה, כזה שלא ישאיר אף אחד מן האורחים אדיש.

כמו כן, תוכלו לשכור ציוד לאירועים של מכונות מזון שתוכלו להפעיל בעצמכם, כמו מכונת קרח, מכונה להכנת נקניקיות, מכונת פופקורן, מכונת ברד ואפילו מכונה להכנת שווארמה.

ובראש הרשימה בכל מסיבה שיהיו בה גם ילדים, תוכלו לשכור מתנפחים מכל הסוגים, כאלה המשלבים מים, כדורים מתנפחים או משטח קפיצה.

בחירת החברה לציוד לאירועים במודיעין

כאשר אתם משתמשים בפלטפורמה החברתית, Rent IL, תוכלו לבחור את אזור מודיעין, וליצור קשר ישירות עם מספר ספקים של ציוד האירועים לו אתם נדרשים.

החזרת הציוד

כאשר אוספים את הציוד על מנת להחזיר לספק, הקפידו לבדוק אם הכל תקין וכל הציוד נמצא במלואו, כדי שלא תקנסו ללא צורך.

השכרת ציוד לאירועים הדרך הפשוטה והקלה לאירוע מוצלח

לסיכום, השכרת ציוד לאירועים יכולה להיות דרך מצוינת לחסוך כסף ולקבל את הציוד שאתם זקוקים לו, ללא הוצאות מיותרות, וללא אחסון מיותר בסיום האירוע.

נפגש בשמחות באירוע הקרוב.

על Rent IL

Rent IL הינו מיזם חדשני של פלטפורמה המתווכת בין עסקים שיש להם ציוד להשכרה, לבין לקוחות המעוניינים לשכור ציוד, בפריסה ארצית. מדובר במיזם חברתי עסקי, של אתר שיתופי, הנותן מענה לאנשים המעוניינים לשכור ציוד, הנדרש להם לתקופת זמן מוגבלת ולעסקים או אנשים פרטיים המעוניינים להשכיר.

היתרון הוא במגוון ובפריסה הרחבה בכל רחבי הארץ, האתר מנגיש את תחום ההשכרה לפי מיקום גיאוגרפי. מה שמקל על שני הצדדים, השוכר והמשכיר.

בצד של השוכרים, ניתן למצוא באתר ציוד להשכרה מסוגים שונים, השכרת ציוד לאירועים במודיעין, כלי עבודה, נגררים להובלה, קרוואנים ועוד. ההשכרה מתבצעת ישירות מול המשכיר.

בצד של המשכירים, הפלטפורמה מייצרת מסגרת עסקית, ומסייעת למשכירים בניהול העסקי של ההשכרה. לאחר הרשמה פשוטה, תוכלו להעלות ציוד להשכרה באופן עצמאי.

User Image
אוטו גלידה
מחיר ליום: 4000 ₪
אוטו גלידה איטלקי פיאג'ו מקורי. הרכב מצויד בפוצטי (מיכלים מיוחדים לגלידה) בטכנולוגיה שמאפשרת לנו להגיש לכם את הגלידה בטמפרטורה ובמרקם המושלם. הגלידה נשמרת במצב מיטבי, לשעות ארוכות גם באירועים במדבר ובחוף הים בשיא הקיץ. עד כעשרים טעמים ברכב. כשר!
User Image
אוטו גלידה
מחיר ליום: 4000 ₪
אוטו גלידה איטלקי פיאג'ו מקורי. הרכב מצויד בפוצטי (מיכלים מיוחדים לגלידה) בטכנולוגיה שמאפשרת לנו להגיש לכם את הגלידה בטמפרטורה ובמרקם המושלם. הגלידה נשמרת במצב מיטבי, לשעות ארוכות גם באירועים במדבר ובחוף הים בשיא הקיץ. עד כעשרים טעמים ברכב. כשר!!
User Image
nirevents
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 450 ₪
User Image
nirevents
השכרת שולחנות
מחיר ליום: 15 ₪
User Image
nirevents
השכרת שולחנות
מחיר ליום: 20 ₪
User Image
nirevents
השכרת כסאות
מחיר ליום: 12 ₪
User Image
nirevents
השכרת כסאות
מחיר ליום: 5 ₪
User Image
nirevents
השכרת מכונות מזון
מחיר ליום: 450 ₪
User Image
nirevents
מחיר ליום: 250 ₪
טוען ציוד לאירועים נוספים